Zwiastun telewizyjny horroru “Halloween. Finał”

Halloween. Finał Zwiastun
Halloween. Finał Zwiastun telewizyjny / Foto: Universal, Blumhouse, Miramax, Trancas International

Do premiery slashera “Halloween. Finał” pozostał okrągły miesiąc. Zanim Michael Myers nadejdzie, by krwawo zatriumfować po raz ostatni, możecie nacieszyć się materiałami promocyjnymi od Universal Pictures – wcale ich nie brakuje. Zobaczcie nowy zwiastun telewizyjny filmu.

Halloween. Finał Zwiastun telewizyjny

Horror “Halloween. Finał” ukaże się na ekranach polskich kin 28 października 2022. Wcześniej, 14 października, nastąpi premiera w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Tego samego dnia sequel trafi na platformę streamingową Peacock, która, niestety, nie jest dostępna w naszym kraju.

Jamie Lee Curtis powraca w kontynuacji jako Laurie Strode, która raz na zawsze chce rozprawić się z Michaelem Myersem. Akcja nowej części dzieje się pięć lat po wydarzeniach z filmu “Halloween zabija” (2021). Laurie mieszka ze swoją wnuczką Allyson (Andi Matichak) i kończy pracę nad swoją książką – będzie ona pamiętnikiem ze wspomnieniami dawnych traum. Od lat nikt nie widział Myersa, ani o nim nie słyszał. Laurie nie boi się już Michaela i postanowiła się od niego uwolnić – chce żyć bez lęku i stresu, cieszyć się każdą chwilą. Pewnego dnia w Haddonfield niejaki Corey Cunningham (Rohan Campbell) zostaje oskarżony o to, że chciał zabić chłopca, którym się opiekował. Nad miasteczkiem znów unosi się widmo grozy i przemocy.

W filmie występują Curtis, Matichak, Kyle Richards, Nick Castle, Will Patton, Michael O’Leary, James Jude Courtney i Omar Dorsey. Reżyserem jest David Gordon Green.

Czytaj też: TOP 5 – najlepsze seriale true crime dostępne na Netfliksie

Previous Article
Priscilla Sofia Coppola

Sofia Coppola nakręci film biograficzny o Priscilli i Elvisie Presleyach

Next Article
Chris Hemsworth

Chris Hemsworth: "Treningi do filmu «Miłość i grom» były katorgą"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share