“Mumia 4” – są szanse, że Brendan Fraser powróci w kolejnej odsłonie serii

Mumia 4 Brendan Fraser
Mumia 4 Brendan Fraser prawdopodobnie wystąpi w kolejnej odsłonie serii / Foto Prime: Universal, Relativity Media

Brendan Fraser powróci w kolejnej, czwartej już odsłonie serii “Mumia”. Wytwórnia Universal wymarzyła sobie, by aktor powtórzył rolę Ricka O’Connella, dzięki której zyskał sławę pod koniec lat 90. Dobra passa Frasera trwa – niedawno dołączył on do obsady filmu “Batgirl”, szykowanego przez DC Movies.

Mumia 4 Brendan Fraser z szansą na powrót do serii

Serwis “Giant Freakin Robot” dotarł do źródła, które potwierdza, że studio Universal Pictures chce ponownie nawiązać współpracę z Brendanem Fraserem. Chodzi o projekt “Mumia 4”, w którym 52-letni dziś gwiazdor powróciłby jako Rick O’Connell.

Fraser po raz pierwszy zagrał O’Connella w blockbusterze “Mumia” Stephena Sommersa z 1999 roku. Jego bohater to wielbiciel przygód i były kapitan francuskiej Legii Cudzoziemskiej – typ Indiany Jonesa. Fraser powtórzył swoją kreację w dwóch sequelach (“Mumia powraca”, “Mumia: Grobowiec cesarza smoka”). Od 2008 r. nie jest związany z universalowską serią.

Za występ w pierwszej “Mumii” Frasera nominowano do Saturna oraz nagrody Blockbuster Entertainment. W 2017 r. ukazał się kolejny film – reboot “Mumii” z Tomem Cruise’em w roli przodującej. Utrzymany był on w zupełnie innym tonie i nie spodobał się ani widzom, ani krytykom.

Nie wiadomo, czy kręcąc “Mumię 4”, Universal planuje przywrócić też innych aktorów z poprzednich odsłon serii – jak np. Rachel Weisz. W przeszłości w mediach pojawiały się informacje, że szykowany jest projekt “The Mummy: Rise of the Aztec” – miał w nim wrócić Fraser jako O’Connell, a głównym czarnym charakterem miał być Antonio Banderas. Sequel nie doszedł do skutku i nie został zrealizowany.

Previous Article
Christopher Lloyd

Christopher Lloyd opowiada o projekcie z udziałem Ricka, Morty'ego i bohaterów "Powrotu do przyszłości"

Next Article
The Book of Boba Fett zwiastun

"The Book of Boba Fett" - zwiastun serialu w świecie "Gwiezdnych wojen"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share