Oświadczenie o zrzeczeniu się odpowiedzialności – Disclaimer

1. Własność intelektualna

Elementy zawarte na PrimeMovies, takie jak projekty, teksty, grafiki oraz inne, są chronione przez prawo autorskie, którego właścicielem lub licencjobiorcą jest PrimeMovies. Jakiekolwiek działania, które obejmują kopiowanie, dystrybucję, czy też modyfikację tych elementów bez wyraźnej zgody są prawnie zabronione.

2. Ochrona znaków

Znaki handlowe i znaki służące do oznaczania usług widoczne na stronie są zarejestrowane i należą do PrimeMovies lub są licencjonowane na korzyść PrimeMovies. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez uprzedniego pisemnego zezwolenia może stanowić naruszenie prawa.

3. Dokładność informacji

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na naszym portalu były aktualne i dokładne, ale PrimeMovies nie zapewnia ich pełnej nieomylności. PrimeMovies nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z działania na podstawie tych informacji, chyba że spowodowane zostały one przez świadome działanie administracji.

4. Linki zewnętrzne

PrimeMovies może oferować linki do innych stron internetowych, które są niezależne od portalu. Nie mamy wpływu na ich zawartość i nie odpowiadamy za nią. Wprowadzenie tych linków nie jest równoznaczne z rekomendacją tych stron przez PrimeMovies.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)