“The Old Guard 2”: Theron informuje o zakończeniu prac na planie

The Old Guard 2
The Old Guard 2 – koniec prac na planie! / Foto: Netflix, Skydance, Denver & Delilah

Chyba wiemy już, który film Netfliksa może okazać się jednym z hitów 2023 roku. Charlize Theron powróci wkrótce w sequelu “The Old Guard”, który planowany jest do wydania w drugiej połowie przyszłego roku. Właśnie ukończono prace na planie zdjęciowym. Kto jeszcze wystąpi u boku Theron?

The Old Guard 2 – koniec zdjęć do filmu

Po ukończonych zdjęciach film znajduje się oficjalnie na etapie postprodukcji – potwierdziła to oficjalnie główna gwiazda, Charlize Theron. W rozmowie z serwisem “The Hollywood Reporter” artystka powiedziała, że na planie nie obyło się bez… siniaków. Theron wykonała własne popisy kaskaderskie przed kamerą i po okresie zdjęć była bardziej poobijana, niż zakładała. Oto, co powiedziała dziennikarzom “THR”:

— Dwa tygodnie temu przeszłam operację barku, więc sami widzicie, o czym mówię. Właśnie skończyliśmy pracę przy sequelu “The Old Guard”. W filmie zobaczycie, jak zwisam z lecącego helikoptera. Ale nie doznałam kontuzji wtedy, lecz podczas treningu. Opracowywałam choreografię do scen walki z wykorzystaniem miecza.

Prace nad “The Old Guard 2” oficjalnie ruszyły w czerwcu tego roku, kiedy do sieci trafiły pierwsze fotosy z udziałem aktorów. Materiały kręcono we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. W obsadzie sequela, poza Theron, znajdują się ponadto Uma Thurman, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Chiwetel Ejiofor, KiKi Layne, Henry Golding i Veronica Ngo. Reżyserką jest Victoria Mahoney; scenariusz przygotował Greg Rucka. Theron jest jedną z producentek widowiska.

Pierwsza część “The Old Guard” opowiadała o grupie superżołnierzy – tak zwanych obrońców ludzkości, którzy otrzymali dar nieśmiertelności i posiadają supermoce. Charlize Theron grała postać niejakiej Andy alias Andromache – liderki elitarnego teamu, a zarazem najstarszej członkini grupy. Film był przebojem platformy Netflix w 2020 roku.

Zobaczcie Charlize Theron na zdjęciach z planu filmowego:

Previous Article
Cassandro Gael García Bernal

Gael García Bernal jako "Liberace świata wrestlingu" w filmie Prime Video

Next Article
Zdrada Zwiastun

Gwiazdor "Daredevila", Charlie Cox, w zwiastunie serialu Netfliksa "Zdrada"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share