“Halloween. Finał” z premierą streamingową już w październiku! Znamy datę

Halloween. Finał
Halloween. Finał – nowe wieści od Jamie Lee Curtis / Foto: Twitter.com/HalloweenMovie

Slasher “Halloween Ends” zyskał oficjalny polski tytuł – “Halloween. Finał” – i datę premiery. A kiedy ukaże się w Stanach Zjednoczonych? Właśnie ujawniono, że twórcy postawili na dystrybucję hybrydową – oczekiwany horror trafi jednocześnie na ekrany kinowe oraz na platformę streamingową.

Halloween. Finał – nowe wieści dotyczące dystrybucji

14 października 2022 r. odbędzie się premiera kinowa “Halloween Ends” w USA i Kanadzie. Na tym jednak nie koniec. Właśnie okazało się, że dokładnie tego samego dnia krwawe widowisko będą mogli obejrzeć we własnych domach subskrybenci platformy streamingowej Peacock. Niedawno w tym serwisie ukazał się chociażby film grozy “They/Them” z Kevinem Baconem.

Gwiazdą horroru “Halloween. Finał” jest, oczywiście, Jamie Lee Curtis, która ponownie wcieliła się w postać udręczonej Laurie Strode. W nowej produkcji Blumhouse’a i Universal Pictures Strode raz na zawsze chce rozprawić się z psychopatycznym Michaelem Myersem. Zabił on bowiem jej przyjaciół i członków rodziny, a do tego od lat ostrzy swój nóż na samą Laurie. Zwiastun slashera trafił do sieci w drugiej połowie lipca.

Na oficjalnym twitterowym profilu “Halloween Ends” pojawił się klip wideo z udziałem Jamie Lee Curtis, która powiedziała:

— Jak wiecie, grałam Laurie Strode przez ponad cztery dekady. Była ona w tym czasie prześladowana przez Michaela Myersa. To wszystko będzie miało swój koniec w najbliższe halloween. Jestem dumna z naszego filmu – “Halloween. Finał” – który przyniesie serii odpowiednie zakończenie. Nie mogę doczekać się, aż obejrzycie ten sequel. Ostatnia część, “Halloween zabija”, ukazała się w kinach i w streamingu z powodu pandemii COVID-19. (…) Taka dystrybucja przyniosła nam świetne rezultaty, zarówno box-office’owe, jak i te streamingowe.

Czytaj też: “Halloween zabija” – recenzja. Piękna oda do slashera, horror o amerykańskich lękach

Curtis wyraziła wdzięczność wobec fanów, którzy wspierali serię przez lata. Dodała, że wcielanie się w Laurie było jednym z największych zaszczytów w jej życiu. W krótkim klipie na Twitterze pojawia się nawet sam Michael Myers, który obserwuje swoją potencjalną ofiarę z ukrycia.

W polskich kinach “Halloween. Finał” ukaże się 28 października 2022. Dystrybutorem będzie United International Pictures Sp z o.o.

Previous Article
Barbarian Justin Long

Justin Long w klipie wideo z nadchodzącego horroru "Barbarian"

Next Article
After 4

"Hej, dziewczyny!" Hero Fiennes-Tiffin promuje film "After 4"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share