“Sierota 2” – oficjalny zwiastun i data premiery

Orphan: First Kill Zwiastun
Orphan: First Kill Zwiastun, data premiery filmu / Foto: Paramount+, Dark Castle Entert., Entertainment One

Pod tytułem “Sierota” kryje się kultowy horror z 2009 roku, w którym grali Vera Farmiga, Peter Sarsgaard oraz Isabelle Fuhrman. Film zebrał całkiem ciepłe recenzje i spotkał się z dobrym przyjęciem wśród fanów grozy. Doczekał się też prequela, który zobaczymy już w przyszłym miesiącu. W sieci ukazał się pierwszy oficjalny zwiastun.

Orphan: First Kill Zwiastun i data premiery

“Sierota” opowiadała historię pewnego małżeństwa, które adoptuje tyleż uroczą, co podejrzaną dziewięciolatkę, Esther – okaże się, że skrywa ona mroczną tajemnicę. Zakończenie filmu do dziś uchodzi za szokujące i niespodziewane. Film doczekał się swojego prequela o tytule “Orphan: First Kill”. Jego premierę w USA zaplanowano na 19 sierpnia tego roku – wówczas horror ukaże się w wybranych kinach i na platformie streamingowej Paramount+. W tej chwili nie wiemy jeszcze, czy nowa “Sierota” trafi też do dystrybucji w Polsce.

Rolę tytułową powtarza w “Orphan: First Kill” Isabelle Fuhrman. Reżyser William Brent Bell zapowiedział, że po wydarzeniach z poprzedniej odsłony serii będzie zabiegał, by widzowie “lepiej zrozumieli” główną (anty)bohaterkę. W obsadzie znajdują się też Julia Stiles, Rossif Sutherland, Hiro Kanagawa, Matthew Finlan, Morgan Giraudet, Samantha Walkes i Jade Michael.

W wywiadzie z minionego roku reżyser tak odniósł się do zakończenia pierwszej odsłony serii oraz swojego filmu:

— Wszyscy znamy wielki sekret z pierwszej “Sieroty”. Udało nam się przywrócić Isabelle Fuhrman w roli głównej – to był skomplikowany proces. Całą zabawę stanowiło wyzwanie, jak obejść jej wiek. Wyzwanie, jak nie posiłkować się samymi efektami CGI. Tylko trochę wspomagaliśmy się efektami komputerowymi i cyfrowymi, ale nie, żeby odmłodzić Fuhrman. Korzystaliśmy z old-schoolowych technik: wymuszonej perspektywy, złudzeń optycznych i nietypowego położenia kamery, kreatywnego oświetlenia.

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze horrory o tematyce wakacyjnej

Previous Article
Shia LaBeouf jako Ojciec Pio

Shia LaBeouf jako Ojciec Pio w filmie Abla Ferrary - zdjęcia

Next Article
Hell of Summer Finn Wolfhard

Gwiazdor "Stranger Things" Finn Wolfhard debiutuje jako reżyser

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share