Filmowy Hardin Scott ujawnił: “After 5” został już nakręcony

After 5
After 5 – pierwsze wieści w sprawie sequela / Foto: Voltage Pictures, Wattpad, CalMaple

Hardin i Tessa znów zapłoną w miłośnym uścisku. Po sukcesie czterech odsłon serii “After” powstanie część piąta – jej oficjalny tytuł to “After Everything”. Młodzieżowe melodramaty stanowią adaptację bestsellerowych książek Anny Todd. W rolach głównych znów zagrają Hero Fiennes-Tiffin i Josephine Langford.

After 5 powstało i czeka na premierę!

Hero Fiennes-Tiffin – czyli ekranowy Hardin – zdradził na Twitterze, że zdjęcia do filmu “After Everything” zostały już sfinalizowane. Oficjalnie wiadomo więc, że projekt powstał i czeka na premierę; pewnie znajduje się na etapie postprodukcji. Gwiazdor dodał jednak, że obecnie “nie może” ujawnić żadnych szczegółów narracyjnych czy obsadowych. Na ekranie pojawi się też Josephine Langford jako Tessa Young. Potwierdzono to na oficjalnym profilu serii na Instagramie.

Pierwsza odsłona serii “After” miała premierę w kwietniu 2019 roku i zgarnęła prawie 70 mln dolarów w kinach, a ponadto została wyróżniona nagrodami Teen Choice oraz E! People’s Choice Award. “Dwójka” zgarnęła w kinach mniej, bo 48 mln, a “trójka” weszła na ekrany w czasie pandemii i przyniosła zyski sięgające 22 mln USD. Najnowsza część sagi – “After 4. Bez siebie nie przetrwamy” – ukazała się na ekranach polskich kin 24 sierpnia.

Jak dotąd pełne wyniki box-office’owe czwartej części “After” nie zostały ujawnione. Na portalu The-Numbers pojawia się tylko informacja, że w Finlandii melodramat zarobił w weekend otwarcia 68 735 dolarów.

Pierwsza odsłona “After” zarobiła w Polsce łącznie 1 895 346 USD.

Możliwe, że “After Everything” będzie stanowiło adaptację książki “Before” Anny Todd. Nie zostało to jednak oficjalnie potwierdzone; takie spekulacje przekazuje “Cosmopolitan”. Ponieważ film został już nakręcony, są szanse, że ukaże się w 2023 roku.

Poniżej zwiastun “After 4. Bez siebie nie przetrwamy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Slayers Thomas Jane

Thomas Jane i Abigail Breslin zapolują na wampiry. Zdjęcia z filmu "Slayers"

Next Article
Johnny Depp

Johnny Depp w stroju kosmonauty na gali nagród MTV VMA

Related Posts
Total
4
Share