Woody Harrelson marzy o trzeciej odsłonie “Zombieland”. Jakie są szanse na realizację?

Zombieland 3 Woody Harrelson
Zombieland 3 Woody Harrelson / Foto Prime Movies: Sony Pictures Entertainment

Woody Harrelson wypowiedział się na temat potencjalnej, trzeciej odsłony filmu “Zombieland”. Część pierwsza ukazała się w 2009 roku i zarobiła 102,5 mln dolarów, a przed dwoma laty wydano sequel. Tak długi czas oczekiwania na kontynuację sprawił, że fani liczą na powstanie trylogii. Jakie są szanse na realizację i co o projekcie “Zombieland 3” wie sam Harrelson?

Zombieland 3 Woody Harrelson o potencjalnym sequelu

Harrelson nie potwierdza, że taki film powstanie, choć jednocześnie wcale go nie wyklucza. Niedawno aktor uczestniczył w rozmowie z dziennikarzem serwisu “Screen Rant”, podczas której promował marvelowski “Venom 2: Carnage” (premiera w Polsce: 15 października). Zapytany o powrót jego bohatera – Tallahassee’ego – w sequelu, odpowiedział:

— Nie słyszałem nic o “Zombieland 3”, jeśli chodzi o rozwiązania kreatywne. Chciałbym wystąpić w tym filmie, bo uwielbiam całą ekipę (realizacyjną – przyp.). Oni wszyscy są tacy cudowni i śmieszni. Jestem otwarty na taką możliwość.

Harrelson zwrócił się do dziennikarza “Screen Rant”, żartobliwie prosząc, by sam “zadbał o powstanie filmu”, za co byłby “dozgonnie wdzięczny”.

Ostatni film z serii, “Zombieland: Kulki w łeb”, ukazał się w 2019 roku na dziesięciolecie części pierwszej. Po cichu mówi się, że “trójka” też powstanie, choć może zająć to, w przybliżeniu, kolejną dekadę. W takim kontekście o projekcie “Zombieland 3” wypowiadali się twórcy i aktorzy podczas serii wywiadów promujących “Kulki w łeb”.

Zombieland 3 – czy są szanse na realizację?

Reżyser Ruben Fleischer przyznał, że na planie filmu wszyscy świetnie się bawili i na pewno chcieliby wrócić do swoich ról. Emma Stone, grająca Wichitę, powiedziała nawet, że “Zombieland” powinien powstawać jako długofalowa seria “tradycyjnie co dziesięć lat”.

Fleischer żartuje: “Woody Harrelson to jeden z najzdrowszych facetów świata i pewnie będzie żył dłużej niż młodsi koledzy po fachu. Moglibyśmy kręcić «Zombieland» w nieskończoność.”

Z kolei w rozmowie z “The Hollywood Reporter” Fleischer wyznał, że chciałby wyreżyserować spin-off, którego główną bohaterką zostanie Madison. Zoey Deutch grała tę postać – stereotypową blondynkę – w odsłonie “Kulki w łeb” i szybko stała się ulubienicą widzów.

Seria “Zombieland” toczy się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez żywe trupy. Grupa osób, które przetrwały katastrofę, przemierza Amerykę w poszukiwaniu bezpiecznej przystani. Oba powstałe filmy mają formę czarnej komedii.

Previous Article
Gambit królowej zakończony

Twórcy "Gambitu królowej" grają w otwarte karty: nie będzie 2. sezonu

Next Article
Pogromcy duchów. Dziedzictwo Sigourney Weaver

Sigourney Weaver o filmie "Pogromcy duchów. Dziedzictwo": "niezwykle zabawny, zaskoczy wszystkich"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share