“365 dni: Ten dzień” – oficjalny zwiastun. Znamy datę premiery na Netfliksie

365 dni: Ten dzień Zwiastun
365 dni: Ten dzień Zwiastun filmu / Foto Prime: Kanał “Netflix Polska” na YouTubie; Ekipa, Future Space, Next Film

Stało się: zwiastun kontynuacji niesławnych “365 dni” wylądował w sieci. Na kanale polskiego Netfliksa w serwisie YouTube udostępniono trailer nadchodzącego filmu “365 dni: Ten dzień”. Znamy datę premiery.

365 dni: Ten dzień Zwiastun najbardziej oczekiwanego sequela roku

Film będzie kolejną adaptacją książki Blanki Lipińskiej. Role główne z pierwszej odsłony powtórzą włoski aktor Michele Morrone oraz jego ekranowa partnerka, Anna-Maria Sieklucka. Zdaje się, że gigant VOD ma w garści pewny przebój. Data premiery w streamingu to 27 kwietnia.

Krótki opis fabuły za Netfliksem:

— Laura i Massimo znów są razem, gorętsi niż kiedykolwiek. Niestety, sprawy komplikują rodzinne więzi Massimo i tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury, pragnąc zdobyć jej serce i zaufanie… za wszelką cenę.

Obsadę filmu “365 dni: Ten dzień” zasilają ponadto: Magdalena Lamparska, Otar Saralidze oraz model Simone Susinna, który otrzymał angaż do roli Nacho. Sequel wyreżyserował duet Barbara Białowąs i Tomasz Mandes. Za scenariusz odpowiadają Lipińska, Mandes oraz Mojca Tirs.

Pierwsza odsłona “365 dni” utrzymuje wynik 0 proc. pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes. Erotyczny film “wywalczył” antynagrodę Wielkiego Węża jako najgorsza produkcja 2020 roku. Zgarnął też amerykańską Złotą Malinę za najgorszy scenariusz i był nominowany do statuetki w pięciu innych kategoriach. Polski film znajdował się też wysoko w notowaniu Bottom 100 – zestawiającym najgorsze dzieła wszech czasów według bazy IMDb.

365 dni: Ten dzień Zwiastun – wideo

Previous Article
Barry Sezon 3

"Barry", sezon 3. - zwiastun serialu HBO z Billem Haderem

Next Article
Agent specjalny: Misja Afryka Premiera

"Agent specjalny: Misja Afryka" - premiera komedii w polskich kinach

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share