Reklama

Jamie Lee Curtis jako wróżka w nowym projekcie Disneya?

Haunted Mansion Jamie Lee Curtis
Haunted Mansion Jamie Lee Curtis zagra w nowej produkcji Disneya? / Foto: Wikimedia Comm.

Jamie Lee Curtis negocjuje warunki swojej roli w nowym filmie produkcji Disneya pt. “Haunted Mansion”. Prawdopodobnie wystąpi w projekcie wspólnie z Dannym DeVito i Owenem Wilsonem. Zdjęcia powstają w Nowym Orleanie, premiera odbędzie się w marcu 2023 roku.

Haunted Mansion Jamie Lee Curtis zagra w nowym filmie Disneya?

Film będzie stanowił klasyczne kino przygodowe. Rosario Dawson występuje w nim jako Gabbie – pani doktor, która poszukuje nowego życia i wprowadza się wraz z dziewięcioletnim synem do podejrzanie taniej willi w Nowym Orleanie. Szybko wychodzi na jaw, dlaczego dom był w przystępnej cenie – jest nawiedzony. Matka wzywa na pomoc księdza (Owen Wilson), który współpracuje z naukowcem-ekspertem do spraw paranormalnych (LaKeith Stanfield), profesorem historii (Danny DeVito) oraz medium (Tiffany Haddish).

O tym, że Danny DeVito związał się z projektem, informowaliśmy już w październiku minionego roku. Teraz dowiadujemy się, że do obsady może dołączyć Jamie Lee Curtis, gwiazda serii “Halloween”. Prawdopodobnie zagra Madame Leotę – wróżkę, która żyje wewnątrz czarodziejskiej kuli. W obsadzie “Haunted Mansion” znajdują się również Chase Dillon, Kurt Yue, Elisah Davis i Suzette Lange.

Reżyseruje Justin Simien (“Drodzy biali!”, “Bad Hair”), a autorką scenariusza jest Katie Dippold (“Ghostbusters. Pogromcy duchów”, 2016).

Obraz inspirowany będzie tytułową atrakcją (ang. The Haunted Mansion), która znajduje się na terenie parku rozrywki Disneyland. W przeszłości powstał już film bazujący na disnejowskim Nawiedzonym Domostwie. Mowa o komedii “Nawiedzony dwór” (2003) z udziałem Eddiego Murphy’ego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Tomb Raider 2

Alicia Vikander nie zagra Lary Croft. Co dalej z nowym "Tomb Raiderem"?

Next Article
Goodnight Mommy Remake

Remake austriackiego "Widzę, widzę" premierą na Prime Video

Related Posts
Total
1
Share