Sonic znów okaże się szybki jak błyskawica. Powstanie 3. film o przygodach bohatera

Sonic 3: Szybki jak błyskawica
Sonic 3: Szybki jak błyskawica – powstanie kolejny sequel / Foto Prime: Paramount, Sega Sammy Group, Original Film

Choć do premiery filmu “Sonic 2: Szybki jak błyskawica” zostało jeszcze półtora miesiąca, studio Paramount Pictures już teraz spieszy poinformować o trzecim kinowym projekcie z udziałem kultowego bohatera. Kiedy możemy się go spodziewać?

Sonic 3: Szybki jak błyskawica – Paramount potwierdza, że film powstanie

Podczas panelu dyskusyjnego, organizowanego przez studio Paramount, poinformowano o realizacji kilku filmów, które mogą zainteresować całą rzeszę kinomanów. Jednym z nich jest “Star Trek 4”. Hollywoodzka wytwórnia nawiąże też współpracę z SEGĄ, japońskim wydawcą gier komputerowych, i przygotuje widowisko o roboczym tytule “Sonic 3”.

To nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że w planach jest również realizacja serialu telewizyjnego, którego bohaterem będzie Knuckles – postać uwielbiana przez graczy, czerwona kolczatka, która często wpadała w konflikty z Soniciem. Knuckles jest postacią, która zadebiutuje w nadchodzącym, kinowym “Sonicu 2”. W serialu głos kolczatce podłoży Idris Elba. Produkcja ukaże się w serwisie Paramount+.

Haruki Satomi, prezes SEGA Corporation, powiedział:

— Jesteśmy zachwyceni, że powstanie trzeci kinowy film o Sonicu oraz serial aktorski. Prace trwają w najlepsze. Nawiązaliśmy wspaniały związek z wytwórnią Paramount i jesteśmy podekscytowani, że możemy rozszerzać uniwersum Sonica z tym właśnie studiem.

Film “Sonic 2: Szybki jak błyskawica” ukaże się już za półtora miesiąca. Światowa premiera kontynuacji jest zaplanowana na 6 kwietnia.

Previous Article
Peacemaker Sezon 2

Serial "Peacemaker" z Johnem Ceną doczeka się 2. sezonu

Next Article
Stranger Things Sezon 4 Data premiery

Wkrótce premiera 4. sezonu "Stranger Things". Znamy dokładną datę

Related Posts
Total
0
Share