Sonic znów okaże się szybki jak błyskawica. Powstanie 3. film o przygodach bohatera

Sonic 3: Szybki jak błyskawica
Sonic 3: Szybki jak błyskawica – powstanie kolejny sequel / Foto Prime: Paramount, Sega Sammy Group, Original Film

Choć do premiery filmu “Sonic 2: Szybki jak błyskawica” zostało jeszcze półtora miesiąca, studio Paramount Pictures już teraz spieszy poinformować o trzecim kinowym projekcie z udziałem kultowego bohatera. Kiedy możemy się go spodziewać?

Sonic 3: Szybki jak błyskawica – Paramount potwierdza, że film powstanie

Podczas panelu dyskusyjnego, organizowanego przez studio Paramount, poinformowano o realizacji kilku filmów, które mogą zainteresować całą rzeszę kinomanów. Jednym z nich jest “Star Trek 4”. Hollywoodzka wytwórnia nawiąże też współpracę z SEGĄ, japońskim wydawcą gier komputerowych, i przygotuje widowisko o roboczym tytule “Sonic 3”.

To nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że w planach jest również realizacja serialu telewizyjnego, którego bohaterem będzie Knuckles – postać uwielbiana przez graczy, czerwona kolczatka, która często wpadała w konflikty z Soniciem. Knuckles jest postacią, która zadebiutuje w nadchodzącym, kinowym “Sonicu 2”. W serialu głos kolczatce podłoży Idris Elba. Produkcja ukaże się w serwisie Paramount+.

Haruki Satomi, prezes SEGA Corporation, powiedział:

— Jesteśmy zachwyceni, że powstanie trzeci kinowy film o Sonicu oraz serial aktorski. Prace trwają w najlepsze. Nawiązaliśmy wspaniały związek z wytwórnią Paramount i jesteśmy podekscytowani, że możemy rozszerzać uniwersum Sonica z tym właśnie studiem.

Film “Sonic 2: Szybki jak błyskawica” ukaże się już za półtora miesiąca. Światowa premiera kontynuacji jest zaplanowana na 6 kwietnia.

Previous Article
Peacemaker Sezon 2

Serial "Peacemaker" z Johnem Ceną doczeka się 2. sezonu

Next Article
Stranger Things Sezon 4 Data premiery

Wkrótce premiera 4. sezonu "Stranger Things". Znamy dokładną datę

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share