“Niezniszczalni 4”: zarys fabuły, data premiery. W scenariusz wpleciono… wątek wojny z Rosją

Niezniszczalni 4 Data premiery
Niezniszczalni 4 Data premiery, opis fabuły / Foto: Liongsgate, Millennium Films, Nu Image

Mamy dla Was garść nowych informacji na temat filmu “Niezniszczalni 4”. Ujawniona została przybliżona data premiery, jeden z aktorów zdradził szczegóły fabularne sequela. Ponoć skupi się on na… wątku wojny nuklearnej z Rosją. W kontynuacji wracają Stallone, Lundgren i Statham.

Niezniszczalni 4 Data premiery, zarys fabularny

Film “Niezniszczalni 4” (znany też pod alternatywnym tytułem “Expend4bles”) znajduje się już na etapie postprodukcji. Zdjęcia do sequela rozpoczęły się pod koniec września i powstawały następnie w Wielkiej Brytanii czy Grecji (między innymi w Salonikach). Co ciekawe w filmie udział wzięli członkowie Greckich Sił Zbrojnych, występujący w rolach epizodystów (serwisowi “Greek City Times” skarżyli się, że za wykonaną pracę nie otrzymali wynagrodzenia, choć podpisali umowę z wytwórniami Millennium Media i
Vértice Cine).

Jeszcze niedawno wybrani członkowie obsady informowali, że “Niezniszczalni 4” ukażą się w kinach przed końcem 2022 roku. Teraz okazuje się, że była to nieprawda. Portal “Screen Daily” donosi, że fani serii powinni spodziewać się jej powrotu dopiero w 2023.

To nie koniec nowych informacji na temat “Niezniszczalnych 4”. W niedawnym wywiadzie dla strony Film.TV Dolph Lundgren ujawnił kilka szczegółów na temat fabuły kontynuacji. To dla nas pierwsza okazja, by dowiedzieć się czegoś o zarysie fabularnym:

— Scenariusz ogniskuje się wokół wojny nuklearnej między Stanami Zjednoczonymi a Rosją – ekipa Niezniszczalnych będzie próbowała ją powstrzymać. Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do niej w prawdziwym życiu. To ma być rozrywkowa, “fantastyczna” wersja naszych lęków.

Wątek może wydać się kontrowersyjny z powodu obecnych działań wojsk rosyjskich na terenie pogrążonej w wojnie Ukrainy. W marcu Lundgren zapowiedział też, że budżet “Niezniszczalnych 4” jest dwa razy tak wysoki, jak budżet filmowej “trójki” i dodał: “Ofiary są w tym sequelu wysadzane w powietrze, strzela się do nich; są tu prawdziwe walki, prawdziwe popisy kaskaderskie”. Nic dziwnego, że Millennium woli na razie wstrzymać się z premierą filmu.

Lundgren wyjawił też, że jego bohater w “Niezniszczalnych 4” będzie zreformowanym alkoholikiem i “molem książkowym”, który unika mocnych trunków.

Lundgren wystąpił w dotychczasowych odsłonach “Niezniszczalnych” jako snajper Gunner Jensen. W obsadzie “czwórki” znajdują się również Jason Statham, Megan Fox, Sylvester Stallone, 50 Cent, Eddie Hall, Randy Couture, Tony Jaa i Andy Garcia.

Previous Article
Miłość śmierć i roboty Sezon 3 Zwiastun

"Miłość, śmierć i roboty", sezon 3. - oficjalny zwiastun serialu Netfliksa

Next Article
Dirty Dancing 2 Jonathan Levine

Jonathan Levine, reżyser "Dziewięciorga nieznajomych", nakręci sequel "Dirty Dancing"

Related Posts
Total
0
Share