“Niezniszczalni 4”: zarys fabuły, data premiery. W scenariusz wpleciono… wątek wojny z Rosją

Niezniszczalni 4 Data premiery
Niezniszczalni 4 Data premiery, opis fabuły / Foto: Liongsgate, Millennium Films, Nu Image

Mamy dla Was garść nowych informacji na temat filmu “Niezniszczalni 4”. Ujawniona została przybliżona data premiery, jeden z aktorów zdradził szczegóły fabularne sequela. Ponoć skupi się on na… wątku wojny nuklearnej z Rosją. W kontynuacji wracają Stallone, Lundgren i Statham.

Niezniszczalni 4 Data premiery, zarys fabularny

Film “Niezniszczalni 4” (znany też pod alternatywnym tytułem “Expend4bles”) znajduje się już na etapie postprodukcji. Zdjęcia do sequela rozpoczęły się pod koniec września i powstawały następnie w Wielkiej Brytanii czy Grecji (między innymi w Salonikach). Co ciekawe w filmie udział wzięli członkowie Greckich Sił Zbrojnych, występujący w rolach epizodystów (serwisowi “Greek City Times” skarżyli się, że za wykonaną pracę nie otrzymali wynagrodzenia, choć podpisali umowę z wytwórniami Millennium Media i
Vértice Cine).

Jeszcze niedawno wybrani członkowie obsady informowali, że “Niezniszczalni 4” ukażą się w kinach przed końcem 2022 roku. Teraz okazuje się, że była to nieprawda. Portal “Screen Daily” donosi, że fani serii powinni spodziewać się jej powrotu dopiero w 2023.

To nie koniec nowych informacji na temat “Niezniszczalnych 4”. W niedawnym wywiadzie dla strony Film.TV Dolph Lundgren ujawnił kilka szczegółów na temat fabuły kontynuacji. To dla nas pierwsza okazja, by dowiedzieć się czegoś o zarysie fabularnym:

— Scenariusz ogniskuje się wokół wojny nuklearnej między Stanami Zjednoczonymi a Rosją – ekipa Niezniszczalnych będzie próbowała ją powstrzymać. Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do niej w prawdziwym życiu. To ma być rozrywkowa, “fantastyczna” wersja naszych lęków.

Wątek może wydać się kontrowersyjny z powodu obecnych działań wojsk rosyjskich na terenie pogrążonej w wojnie Ukrainy. W marcu Lundgren zapowiedział też, że budżet “Niezniszczalnych 4” jest dwa razy tak wysoki, jak budżet filmowej “trójki” i dodał: “Ofiary są w tym sequelu wysadzane w powietrze, strzela się do nich; są tu prawdziwe walki, prawdziwe popisy kaskaderskie”. Nic dziwnego, że Millennium woli na razie wstrzymać się z premierą filmu.

Lundgren wyjawił też, że jego bohater w “Niezniszczalnych 4” będzie zreformowanym alkoholikiem i “molem książkowym”, który unika mocnych trunków.

Lundgren wystąpił w dotychczasowych odsłonach “Niezniszczalnych” jako snajper Gunner Jensen. W obsadzie “czwórki” znajdują się również Jason Statham, Megan Fox, Sylvester Stallone, 50 Cent, Eddie Hall, Randy Couture, Tony Jaa i Andy Garcia.

Previous Article
Miłość śmierć i roboty Sezon 3 Zwiastun

"Miłość, śmierć i roboty", sezon 3. - oficjalny zwiastun serialu Netfliksa

Next Article
Dirty Dancing 2 Jonathan Levine

Jonathan Levine, reżyser "Dziewięciorga nieznajomych", nakręci sequel "Dirty Dancing"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share