Frank Grillo zagra w filmie o przygodach “Jamesa Bonda” z Bangladeszu

Frank Grillo
Frank Grillo zagra w filmie o azjatyckim Bondzie / Foto: Wikimedia Comm.

Frank Grillo (“Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”) dołączył do obsady filmu “MR-9”, który będzie azjatycką produkcją mocno inspirowaną serią o przygodach Jamesa Bonda. W filmie pojawi się wątek doskonale wyszkolonego agenta specjalnego, tyle tylko, że akcja osadzona będzie… w Bangladeszu.

Frank Grillo wystąpi w filmie akcji o azjatyckim “Bondzie”

“MR-9” pomyślany został jako szpiegowski film akcji i zarazem thriller, który ma stanowić odzwierciedlenie słynnej sagi o agencie 007. Bohaterem filmu będzie niejaki Masud Rana – superszpieg z Bangladeszu, o którym słyszał cały świat; miłośnik broni oraz pięknych kobiet. Postać pochodzi z serii książek, których autorem był nieżyjący już autor Qazi Anwar Hussain (zm. w styczniu 2022). Rana był bohaterem ponad… 460 powieści. Zresztą nie tylko: w połowie lat 70. ukazał się film “Masud Rana”, gdzie tytułowego szpiega grał Sohel Rana.

Szczegóły fabularne dotyczące projektu “MR-9” na razie trzymane są w tajemnicy; wiadomo, że w scenariuszu pojawi się wątek kontrwywiadowczy. Ujawniono za to, kogo zagra sam Frank Grillo. Tym razem nie będzie dzielnym herosem. Przeciwnie – otrzymał angaż do roli przeciwnika Masuda Rany.

Czytaj też: TOP 10 – aktorzy, którzy mogliby zostać następnym Jamesem Bondem

Zdjęcia do filmu “MR-9” startują już wkrótce i będą kręcone zarówno w Bangladeszu, jak i Stanach Zjednoczonych. Projekt ma stanowić adaptację pierwszej powieści Hussaina – “Masud Rana: Dhonghsho Pahar”. Obraz powstanie dzięki wytwórni Jaaz Multimedia z Bangladeszu, a także dzięki kalifornijskiemu studiu Al Bravo Films. Producentami “MR-9” są Colin Bates, Akbar, Philip Tan, Al Bravo, Hemdee Kiwanuka i Abdul Aziz. Akbar, Aziz i Nazim Ud Daula napisali scenariusz.

To nie pierwszy raz, kiedy w Azji powstaje projekt inspirowany hollywoodzkim kinem akcji, przeniesiony na tutejsze “warunki”. Podczas gdy “MR-9” przypominać będzie serię o Bondzie, w przeszłości nakręcono między innymi film sensacyjny “Second Blood”. W tej kuwejckiej produkcji pojawiła się postać niemal w stu procentach kopiująca wątek Johna Rambo. Żołnierza zagrał mistrz świata w kulturystyce, Abdulhadi Al-Khayat.

Previous Article
Teksańska masakra piłą mechaniczną 2 Netflix

Dwa kolejne sequele "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną" na Netfliksie?

Next Article
Squid Game Sezon 2

"Squid Game", sezon 2.: ujawniono, jakie postacie wrócą; list od twórcy serialu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share