Sebastián Rulli – znany z serialu “El Dragón: Powrót wojownika” – jako nowy James Bond?

Sebastián Rulli jako James Bond
Sebastián Rulli jako James Bond? / Foto Prime: Sebastián Rulli jako Miguel Garza torturowany w serialu “El Dragón” (Netflix, Televisa)

Sebastián Rulli zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie w szykownym garniturze i opatrzył je opisem: “Zostałem Bondem“. Czy argentyński aktor i model sprawdziłby się w roli najsłynniejszego superszpiega świata?

Sebastián Rulli jako James Bond?

Sebastián Rulli jest gwiazdorem telewizyjnego ekranu oraz modelem. W przeszłości pojawiał się na wybiegach w Mediolanie czy Paryżu. Dziś słynie z rozbudowanej muskulatury; gościł na okładce magazynu “Men’s Health”. W Polsce najbardziej wsławił się za sprawą narco-telenoweli “El Dragón: Powrót wojownika”, która wciąż pokazywana jest na Netfliksie. Zagrał główną rolę Miguela Garzy.

Rulli opublikował na Twitterze i Instagramie fotografię, która przedstawia go w iście bondowskim wcieleniu. Aktor wygląda jak dżentelmen i agent specjalny w jednym – ma na sobie doskonale skrojony, ciemny garnitur, idealnie opinający muskularną sylwetkę; do tego zgrabną muszkę i śnieżnobiałą koszulę. Trzydniowy zarost, starannie zaczesana fryzura, jedna dłoń w kieszeni, a w drugiej brakuje tylko kieliszka z martini. Wszystko to sprawia, że wygląda lepiej niż Daniel Craig.

Czytaj też: TOP 10 – aktorzy, którzy mogliby zostać następnym Jamesem Bondem

Swoje zdjęcie Rulli opisał nawet słowami: “Jestem Bondem. To znaczy… Luisem Albertem Salvatierrą”. Ano właśnie – fotografia przedstawia innego przystojniaka, bohatera meksykańskiej telenoweli “Los ricos también lloran” (dosłownie: Bogaci też płaczą), w której gra Rulii. 46-latek występuje w serialu w roli głównej od lutego 2022 roku.

Zdjęcie na Instagramie, które zebrało 80 tys. polubień, promuje odcinkową produkcję stacji Las Estrellas, a plotki o tym, że Sebastián Rulli zagra w najbliższym czasie Jamesa Bonda, można spokojnie uciąć. Jeśli kiedykolwiek powstanie jednak bondowska produkcja o superszpiegu latynoskiego pochodzenia, Rulli powinien zostać rozważony do roli przodującej. Zdecydowanie ma zadatki do roli agenta 007, superżołnierza lub członka służb specjalnych. Maczystowskiego twardziela grał już zresztą w “El Dragón: Powrocie wojownika”.

Previous Article
Rodzinna zamiana ciał

"Rodzinna zamiana ciał" - polski plakat francuskiej komedii. Kiedy premiera w kinach?

Next Article
Folwark zwierzęcy Andy Serkis

Powstaje ekranizacja "Folwarku zwierzęcego". Reżyseruje Andy "Gollum" Serkis

Related Posts
Total
0
Share