Frank Grillo, Harvey Keitel i Tyrese Gibson w filmie akcji o podzielonej Ameryce

Hard Matter Frank Grillo
Hard Matter Frank Grillo w kolejnym filmie akcji / Foto: instagram.com/frankgrillo1

Gwiazdorzy kina akcji Frank Grillo (“Wojownik”), Harvey Keitel (“Wściekłe psy”) i Tyrese Gibson (seria “Szybcy i wściekli”) wystąpili w kolejnym filmie sensacyjnym, “Hard Matter”. Widowiskowa produkcja właśnie zyskała swojego oficjalnego dystrybutora.

Hard Matter Frank Grillo na czele obsady nowego filmu akcji

Film jest promowany na targach filmowych w Cannes i został wykupiony przez amerykańskie studio The Exchange, które wprowadzi go do kin lub na platformy streamingowe. Na razie nie jest znana data premiery. Akcja filmu “Hard Matter” dzieje się w Ameryce, która jest podzielona społecznie. Żądna władzy korporacja przejmuje kontrolę nad systemem więziennictwa oraz nad samymi przestępcami. Nowi stróże prawa wymierzają karę śmierci, chcąc w ten sposób zadbać o swoją rangę w społeczeństwie. Fabuła przypomina trochę serię “Noc oczyszczenia”. W drugiej odsłonie tego cyklu grał Frank Grillo.

Grillo pojawia się zresztą w “Hard Matter”, gdzie powierzono mu rolę niejakiego Benjamina (o postaci nic na razie nie wiadomo; znając aktora, który często grywa protagonistów, może być to główny bohater). Obsadę zasilają również Harvey Keitel (nominowany do Oscara za kreację w “Bugsym”), Tyrese Gibson (czyli Roman z serii “Fast & Furious”), Jacob Artist (gwiazdor serialu “Glee”), Franzi Schissler, Sescily Leon Connell, Nick Loren, Joseph Julian Soria i Brian Kurlander.

Film wyreżyserował Justin Price na kanwie własnego scenariusza. Będzie to debiut reżyserski Price’a, który w dorobku ma jedynie rolę aktorską w niezależnym westernie “Dream Wagon” (2017). Producentami “Hard Matter” są Price, Bret Saxon, Latavius Powell i Jeff Bowler. Obraz znajduje się na etapie postprodukcji; możliwa jest więc premiera przed końcem 2022 roku. Zdjęcia do filmu kręcono w Biloxi w stanie Missisipi.

Frank Grillo pracuje jednocześnie przy filmie “A Day to Die”, w którym partneruje mu zawodnik mieszanych sztuk walki Shannon “The Cannon” Ritch.

Previous Article
Dirty Dancing 2 Jonathan Levine

Jonathan Levine, reżyser "Dziewięciorga nieznajomych", nakręci sequel "Dirty Dancing"

Next Article
Mother Land Halle Berry

Halle Berry w obsadzie dreszczowca od twórcy "Luster" i "Tlenu"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share