Dwa kolejne sequele “Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” na Netfliksie?

Teksańska masakra piłą mechaniczną 2 Netflix
Teksańska masakra piłą mechaniczną 2 Netflixa – czy film powstanie? / Foto: Yana Blajeva; Legendary, Netflix, Bad Hombre

“Teksańska masakra piłą mechaniczną” powróci z kolejnymi kontynuacjami na Netfliksie? Na to wygląda. Ostatnia odsłona kultowej serii horrorów została wyprodukowana przez studio Legendary Pictures i w lutym miała premierę na platformie giganta streamingowego. W filmie wystąpili m.in. Elsie Fisher, Sarah Yarkin, Moe Dunford, Alice Krige i Olwen Fouéré.

Teksańska masakra piłą mechaniczną 2 Netflixa – Mark Burnham obiecuje, że sequel powstanie

Portal “Dark Universe: Horror Database” donosi, że Netflix złożył zamówienie na dwa kolejne sequele “Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”. Pierwsza część powstającej netfliksowej sagi miała premierę na początku roku. W kalifornijskiej Pasadenie odbył się konwent Monsterpalooza, dedykowany miłośnikom ekranowej grozy i świata horroru. Na wydarzeniu gościli Mark Burnham – ostatni odtwórca ikonicznej roli Leatherface’a – oraz jeden z producentów filmu. Poinformowali oni, że “Teksańska masakra…” doczeka się następnych kontynuacji – właśnie w rękach giganta VOD.

Obecni na konwencie uczestnicy na pewno czują się zaszczyceni, że jako pierwsi dowiedzieli się o planach Netfliksa. Po premierze na platformie streamingowej “Teksańska masakra piłą mechaniczną” była numerem jeden wśród najczęściej oglądanych pozycji między innymi w USA, Brazylii, Arabii Saudyjskiej, Boliwii, Omanie czy na Filipinach. Utrzymywała też miejsca w Top 10 w licznych innych krajach, w tym w Polsce. Oglądalność była na tyle zadowalająca, że Netflix pokusił się najwyraźniej o kontynuację.

Reżyser ostatniej “Masakry” David Blue Garcia już w lutym zapowiedział, że ma “kilka naprawdę fajnych pomysłów”, jeśli chodzi o następną odsłonę serii i chętnie wróciłby na stanowisko reżysera. Za teorią o powstaniu kontynuacji przemawia fakt samego finału nowej “Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”. Po napisach końcowych – SPOILER – widzimy Leatherface’a, który kieruje się w stronę swojego domu rodzinnego. Tego, który widzowie znają z oryginalnego filmu z 1974 roku. “Jest w tym przyszłość i jest co odkrywać”, dodaje Garcia.

Czytaj też: “Teksańska masakra piłą mechaniczną” (2022) – recenzja bez spoilerów. Pokolenie Z chce scancellować Leatherface’a

Previous Article
Duke Nukem

Filmowy "Duke Nukem" od studia Legendary i twórców "Cobra Kaia"

Next Article
Frank Grillo

Frank Grillo zagra w filmie o przygodach "Jamesa Bonda" z Bangladeszu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share