“Squid Game”, sezon 2.: ujawniono, jakie postacie wrócą; list od twórcy serialu

Squid Game Sezon 2
Squid Game Sezon 2. – nowe informacje / Foto: Kanał “Netflix” w serwisie YouTube

O tym, że “Squid Game” powróci z drugim sezonem, wiadomo już od pewnego czasu. Do tej pory nie pojawiło się jednak wiele konkretnych informacji o nadchodzących odcinkach, a twórcy trochę jakby nabrali wody w usta. Aż do teraz. Twórca serialu wyjawił, jakie postacie wrócą w “Squid Game 2” i wystosował oficjalne “pismo” do fanów.

Squid Game Sezon 2.: powroty znanych bohaterów, list od reżysera

Na profilu Netfliksa w serwisie Twitter pojawił się bardzo krótki, animowany teaser 2. sezonu “Squid Game”, a także “list” kierowany od Hwang Dong-hyuka do miłośników serialu. Oto jego treść:

– Nadchodzi zupełnie nowa runda. Wprawienie “Squid Game” w życie zajęło nam dwanaście lat. Jednocześnie pierwszemu sezonowi serialu zajęło dwanaście dni, zanim stał się najpopularniejszym tytułem Netfliksa w dziejach. Jako scenarzysta, producent i reżyser “Squid Game” chcę z całego serca podziękować fanom z całego świata. Dziękuję, że oglądacie i kochacie nasz serial.

Jakie postacie powrócą w kolejnej serii “Squid Game”? Będą to: Gi-hun, Frontman, prawdopodobnie też Mężczyzna w Garniturze. Twórca serialu zapowiada ponadto, że widzowie poznają chłopaka Young-hee.

W marcu informowano, że w nowych odcinkach zobaczymy aktorkę z serii pierwszej – Jung Ho-yeon, która grała postać Kang Sae-byeok. Koreanka raczej nie zagra już swojej dawnej bohaterki, ale może powrócić jako… jej siostra. Więcej informacji tutaj.

Pierwsza seria “Squid Game” opowiadała o grupie osób wywodzących się z różnych warstw społecznych, które startują w wyjątkowej, ale też niebezpiecznej rozgrywce. Do wygrania był majątek: ponad 45 mld KRW. Serial trafił na listę najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa w większości krajów dookoła świata.

Previous Article
Frank Grillo

Frank Grillo zagra w filmie o przygodach "Jamesa Bonda" z Bangladeszu

Next Article
Knock at the Cabin

"Knock at the Cabin" coraz bliżej. Ukończono prace na planie zdjęciowym

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share