“Squid Game”, sezon 2.: ujawniono, jakie postacie wrócą; list od twórcy serialu

Squid Game Sezon 2
Squid Game Sezon 2. – nowe informacje / Foto: Kanał “Netflix” w serwisie YouTube

O tym, że “Squid Game” powróci z drugim sezonem, wiadomo już od pewnego czasu. Do tej pory nie pojawiło się jednak wiele konkretnych informacji o nadchodzących odcinkach, a twórcy trochę jakby nabrali wody w usta. Aż do teraz. Twórca serialu wyjawił, jakie postacie wrócą w “Squid Game 2” i wystosował oficjalne “pismo” do fanów.

Squid Game Sezon 2.: powroty znanych bohaterów, list od reżysera

Na profilu Netfliksa w serwisie Twitter pojawił się bardzo krótki, animowany teaser 2. sezonu “Squid Game”, a także “list” kierowany od Hwang Dong-hyuka do miłośników serialu. Oto jego treść:

– Nadchodzi zupełnie nowa runda. Wprawienie “Squid Game” w życie zajęło nam dwanaście lat. Jednocześnie pierwszemu sezonowi serialu zajęło dwanaście dni, zanim stał się najpopularniejszym tytułem Netfliksa w dziejach. Jako scenarzysta, producent i reżyser “Squid Game” chcę z całego serca podziękować fanom z całego świata. Dziękuję, że oglądacie i kochacie nasz serial.

Jakie postacie powrócą w kolejnej serii “Squid Game”? Będą to: Gi-hun, Frontman, prawdopodobnie też Mężczyzna w Garniturze. Twórca serialu zapowiada ponadto, że widzowie poznają chłopaka Young-hee.

W marcu informowano, że w nowych odcinkach zobaczymy aktorkę z serii pierwszej – Jung Ho-yeon, która grała postać Kang Sae-byeok. Koreanka raczej nie zagra już swojej dawnej bohaterki, ale może powrócić jako… jej siostra. Więcej informacji tutaj.

Pierwsza seria “Squid Game” opowiadała o grupie osób wywodzących się z różnych warstw społecznych, które startują w wyjątkowej, ale też niebezpiecznej rozgrywce. Do wygrania był majątek: ponad 45 mld KRW. Serial trafił na listę najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa w większości krajów dookoła świata.

Previous Article
Frank Grillo

Frank Grillo zagra w filmie o przygodach "Jamesa Bonda" z Bangladeszu

Next Article
Knock at the Cabin

"Knock at the Cabin" coraz bliżej. Ukończono prace na planie zdjęciowym

Related Posts
Total
0
Share