Apple chce odkupić “samochodowy” film z udziałem Brada Pitta i Lewisa Hamiltona

Brad Pitt i Lewis Hamilton
Brad Pitt i Lewis Hamilton w filmie o wyścigach Formuły 1 / Foto Prime: 20th Century Fox, Regency, Plan B Entert.

W grudniu informowaliśmy, że Brad Pitt i Lewis Hamilton – siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 – pracują nad filmem, który będzie ogniskował się wokół tematyki wyścigów samochodowych. Wygląda na to, że projekt znalazł swojego wykonawcę. Według doniesień zostanie nim przedsiębiorstwo Apple.

Artykuł przy współpracy z MOTO-HOME.pl

Brad Pitt i Lewis Hamilton w filmie o wyścigach Formuły 1. Apple nabyło projekt

Do niedawna w Hollywood trwała “bitwa” o film z udziałem Pitta i Hamiltona. Prawa do tytułu próbowali nabyć zarządcy Netfliksa, koncern Disneya, a także Paramount, Sony, Universal, Amazon i MGM. Wygląda na to, że z walki obronną ręką wyszedł jednak Apple, który na realizację widowiska “wyłoży” minimum 130 mln dolarów. Film nie ma na razie tytułu, wiązane są z nim jednak gorące nazwiska.

Brad Pitt wystąpi w filmie jako były mistrz Formuły 1, który postanawia porzucić sportową emeryturę i zostaje trenerem młodszego, bardzo utalentowanego kierowcy wyścigowego. Obraz wyreżyseruje Joseph Kosinski, który wcześniej przygotował dwie superprodukcje z Tomem Cruise’em – “Niepamięć” i “Top Gun: Maverick”. Scenariusz napisał Ehren Kruger (“Transformers: Wiek zagłady”), a jednym z producentów jest legendarny Jerry Bruckheimer.

Apple ma w planach realizację jeszcze jednego przedsięwzięcia z Bradem Pittem. Mowa o niezatytułowanym obecnie filmie, który nakręci Jon Watts. W obsadzie pojawi się stały współpracownik Pitta i jego bliski przyjaciel, George Clooney.

Previous Article
Gartnentor metall

Ogrodzenia metalowe jak z filmu - otocz posesję wymarzoną wizją

Next Article
Mission: Impossible 7

Nowe zdjęcie z "Mission: Impossible 7": Cruise zwisa z pikującego samolotu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share