Samuel L. Jackson wraz z Chrisem Prattem w komedii o ikonicznym leniwym kocurze

Samuel L. Jackson
Samuel L. Jackson wystąpi w kinowym filmie o kocie Garfieldzie / Foto: Wikimedia Commons

Samuel L. Jackson to kolejny gwiazdor, który wiązany jest z kinowym filmem o kocie Garfieldzie. Przypomnijmy: rolę główną w powstającej animacji wynegocjował Chris Pratt (czyli Star-Lord z serii “Strażnicy Galaktyki”).

Samuel L. Jackson dołącza do obsady filmu animowanego o Garfieldzie. Kogo zagra?

Projekt przygotowuje studio Alcon Entertainment, a na stanowisko reżyserskie wybrano Marka Dindala, który pracował między innymi przy animacjach “Kurczak Mały” i “Koty nie tańczą”. Teraz reżyser znów pracuje przy filmie animowanym, a jego bohaterem znów będzie kocur – zresztą nie byle jaki. Garfield to bowiem jedna z najbardziej ikonicznych postaci kreskówkowego świata. Postać sarkastycznego, wiecznie głodnego kota – fana lasagne i kuchni włoskiej – powstała pod koniec lat siedemdziesiątych, kiedy zaczęły ukazywać się pierwsze komiksy o Garfieldzie. Nieznoszący poniedziałków sierściuch był następnie bohaterem filmów aktorskich, seriali animowanych, specjalnych, telewizyjnych programów, gier wideo, a nawet… adaptacji scenicznej.

W filmie od wytwórni Alcon Garfield przemówi głosem Chrisa Pratta. Na razie jedynym innym aktorem wiązanym z projektem jest Samuel L. Jackson. Wiadomo natomiast, że scenariusz przygotowali Paul A. Kaplan, David Reynolds i Mark Torgove, a producentami są Steven P. Wegner, Namit Malhotra, Andrew A. Kosove, Broderick Johnson, Tom Jacomb i John Cohen. Samuel L. Jackson pojawi się w filmie w roli, która nie jest znana fanom komiksów. Zagra Vica – ojca Garfielda. To zupełnie nowa postać, stworzona na potrzeby kinowej animacji. Nie wiadomo jeszcze, kto podłoży głos pod Jona Arbuckle’a, czyli właściciela (a może bardziej żywiciela?) kota Garfielda.

W pracach nad filmem uczestniczy też studio Sony Pictures, które zajmie się dystrybucją na arenie międzynarodowej (wszędzie poza Chinami). Nie ustalono jeszcze daty premiery; projekt znajduje się na etapie preprodukcji.

W przeszłości Garfield przemawiał między innymi głosem Billa Murraya.

Previous Article
Creed 3 Plakat

Pierwszy plakat z filmu "Creed III": Michael B. Jordan powraca jako Adonis

Next Article
Our Man from Jersey J. K. Simmons

J. K. Simmons wystąpi w filmie o "Jamesie Bondzie klasy robotniczej"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share