Samuel L. Jackson wraz z Chrisem Prattem w komedii o ikonicznym leniwym kocurze

Samuel L. Jackson
Samuel L. Jackson wystąpi w kinowym filmie o kocie Garfieldzie / Foto: Wikimedia Commons

Samuel L. Jackson to kolejny gwiazdor, który wiązany jest z kinowym filmem o kocie Garfieldzie. Przypomnijmy: rolę główną w powstającej animacji wynegocjował Chris Pratt (czyli Star-Lord z serii “Strażnicy Galaktyki”).

Samuel L. Jackson dołącza do obsady filmu animowanego o Garfieldzie. Kogo zagra?

Projekt przygotowuje studio Alcon Entertainment, a na stanowisko reżyserskie wybrano Marka Dindala, który pracował między innymi przy animacjach “Kurczak Mały” i “Koty nie tańczą”. Teraz reżyser znów pracuje przy filmie animowanym, a jego bohaterem znów będzie kocur – zresztą nie byle jaki. Garfield to bowiem jedna z najbardziej ikonicznych postaci kreskówkowego świata. Postać sarkastycznego, wiecznie głodnego kota – fana lasagne i kuchni włoskiej – powstała pod koniec lat siedemdziesiątych, kiedy zaczęły ukazywać się pierwsze komiksy o Garfieldzie. Nieznoszący poniedziałków sierściuch był następnie bohaterem filmów aktorskich, seriali animowanych, specjalnych, telewizyjnych programów, gier wideo, a nawet… adaptacji scenicznej.

W filmie od wytwórni Alcon Garfield przemówi głosem Chrisa Pratta. Na razie jedynym innym aktorem wiązanym z projektem jest Samuel L. Jackson. Wiadomo natomiast, że scenariusz przygotowali Paul A. Kaplan, David Reynolds i Mark Torgove, a producentami są Steven P. Wegner, Namit Malhotra, Andrew A. Kosove, Broderick Johnson, Tom Jacomb i John Cohen. Samuel L. Jackson pojawi się w filmie w roli, która nie jest znana fanom komiksów. Zagra Vica – ojca Garfielda. To zupełnie nowa postać, stworzona na potrzeby kinowej animacji. Nie wiadomo jeszcze, kto podłoży głos pod Jona Arbuckle’a, czyli właściciela (a może bardziej żywiciela?) kota Garfielda.

W pracach nad filmem uczestniczy też studio Sony Pictures, które zajmie się dystrybucją na arenie międzynarodowej (wszędzie poza Chinami). Nie ustalono jeszcze daty premiery; projekt znajduje się na etapie preprodukcji.

W przeszłości Garfield przemawiał między innymi głosem Billa Murraya.

Previous Article
Creed 3 Plakat

Pierwszy plakat z filmu "Creed III": Michael B. Jordan powraca jako Adonis

Next Article
Our Man from Jersey J. K. Simmons

J. K. Simmons wystąpi w filmie o "Jamesie Bondzie klasy robotniczej"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share