Uma Thurman i Samuel L. Jackson gwiazdami mafijnej komedii “The Kill Room”

The Kill Room Uma Thurman
The Kill Room Uma Thurman i Samuel L. Jackson wspólnie w kolejnym filmie kryminalnym / Foto Prime: Twitter.com, Miramax

Uma Thurman (“Nimfomanka”) i Samuel L. Jackson (“Kapitan Marvel”) ponownie spotkają się przed kamerą. Duet, który przed laty brylował w kultowym “Pulp Fiction” Tarantino, wystąpi razem w komedii “The Kill Room”. To kolejny projekt o tematyce gangsterskiej z udziałem tych aktorów.

The Kill Room Uma Thurman i Samuel L. Jackson w obsadzie komedii kryminalnej

Niedawno Samuel L. Jackson i Uma Thurman pojawili się wspólnie na oscarowej scenie. Teraz okazuje się, że dostaną szansę, by spędzić mnóstwo czasu wspólnie na planie filmowym. Aktorscy weterani otrzymali angaż do nowej komedii sensacyjnej “The Kill Room”, której scenariusz napisał Jonathan Jacobson. Na stanowisko reżyserskie wytypowano Nicol Paone – reżyserkę komediodramatu “Święta z przyjaciółmi”, która ma na swoim koncie także scenariusze licznych krótkich metraży.

Obraz ma łączyć w sobie czarną komedię, kryminał i elementy thrillera. Jednym z bohaterów będzie płatny zabójca, a kolejnym – jego szef (Samuel L. Jackson). Uma Thurman zagra kobietę handlującą dziełami sztuki. Morderca dokonujący zbrodni na zlecenie w ciągu jednej, szalonej nocy stanie się… sensacją świata kultury i artystą awangardowym, a w filmie pojawi się też wątek prania brudnych pieniędzy.

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze filmy gangsterskie

Thurman będzie jedną z producentek mafijnej komedii. Obraz powstanie dzięki wytwórniom Yale Productions, Untitled Entertainment oraz Idiot Savant Pictures. Okres zdjęciowy rozpocznie się wiosną, a materiały będą kręcone na terenie Nowego Jorku i New Jersey. Paone przyznaje, że praca z tak legendarnymi aktorami, jak Thurman i Jackson bardzo jej schlebia i jest “spełnieniem jej najbardziej nieokiełznanych marzeń”.

Na razie nie wiadomo, kiedy “The Kill Room” trafi na ekrany kinowe. Jeśli produkcja wystartuje w kwietniu, można obstawiać, że film ukaże się przed końcem 2023 roku.

Previous Article
Will Smith

Will Smith ponosi konsekwencje swoich czynów. Netflix i Sony wstrzymują filmy z jego udziałem

Next Article
Bill Skarsgård jako Kruk

Bill Skarsgård jako Kruk w reboocie kultowego filmu z lat 90.

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share