Pierwszy plakat z filmu “Creed III”: Michael B. Jordan powraca jako Adonis

Creed 3 Plakat
Creed 3 Plakat z filmu / Foto: “Collider”, MGM, Warner Bros.

Mamy dla Was pierwszy, promocyjny plakat z filmu “Creed III”, który ukaże się w kinach jesienią tego roku. Sequel pięściarskiej serii, która ewoluowała na kanwie cyklu o Rockym Balboa, jest jedną z najgoręcej wyczekiwanych premier 2022 roku. Michael B. Jordan nie tylko wraca w roli tytułowej, ale jest też reżyserem filmu.

Creed 3 Plakat z filmu, a na nim Michael B. Jordan

Poster zaprezentowano podczas konwentu Licensing Expo, który odbywa się w Las Vegas, a poświęcony jest między innymi produkcjom filmowym i serialowym. W trakcie tego samego wydarzenia ujawniono datę premiery serialu Tima Burtona “Wednesday”. Na pierwszym plakacie “Creeda III” widzimy Michaela B. Jordana w roli głównego bohatera. Tytułowy Adonis Creed pozuje do obiektywu z odsłoniętą klatką piersiową, muskularnymi ramionami skrzyżowanymi na piersi i widać, że jest gotowy do walki.

Ta na pewno nie będzie łatwa. W sequelu Creed zmierzy się z niejakim Andersonem Dame’em – rolę zagrał Jonathan Majors i wnioskując po zdjęciach z planu, jakie wyciekły do sieci, na potrzeby filmu przeszedł niebywałą fizyczną metamorfozę. Majors w roli Dame’a wygląda groźnie, co nie powinno dziwić, bo pojawia się w kontynuacji jako główny czarny charakter.

Do niedawna spekulowano, że Jonathan Majors może wcielić się Clubbera Langa Jr., czyli syna starszego Clubbera (w “Rockym III” z 1982 roku postać zagrał legendarny Mr. T). Imię i nazwisko antybohatera potwierdził między innymi serwis “Screen Rant”. W wywiadzie dla portalu “Digital Spy” Majors wyjawił, że na planie zdjęciowym został uderzony w twarz blisko sto razy, gdy ekipa nagrywała sceny walki na ringu. Aktor potwierdza też, że Sylvester Stallone nie powróci w “Creedzie III” jako ikoniczny Rocky i dodaje:

Sly dał już znać, że nie powróci w tej odsłonie serii, ale myślę, że jego esencja i duch (są w filmie wyczuwalne – przyp.)… W Adonisie zawsze będzie tkwić cząstka Rocky’ego.

Na promocyjnym plakacie z filmu widnieje też przybliżona data premiery: listopad 2022. Jeśli kin znów nie nawiedzi kolejna fala koronawirusa, światowa premiera “Creeda III” odbędzie się 23 listopada.

Previous Article
Detektyw Bruno z ukraińskim lektorem

"Detektyw Bruno" od jutra na ekranach z ukraińskim lektorem. Rozpiska kin i daty pokazów

Next Article
Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson wraz z Chrisem Prattem w komedii o ikonicznym leniwym kocurze

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share