Sony Pictures potwierdza: powstaną “Pogromcy duchów 5” oraz “Venom 3”

Pogromcy duchów 5
Pogromcy duchów 5 i Venom 3 powstaną – filmy dostały zielone światło na realizację / Foto: Columbia Pictures, Marvel Entert., Sony Pict.

W Las Vegas, w słynnym Caesars Palace odbywa się wielkie filmowe święto: konwent CinemaCon. Impreza potrwa do 28 kwietnia i prezentowane są na niej zapowiedzi nadchodzących filmów (np. plakaty “Niezniszczalnych 4” czy thrillera “Beast”). Podczas konwentu studio Sony Pictures ogłosiło nadejście dwóch mocno wyczekiwanych kontynuacji. O jakich tytułach mowa?

Pogromcy duchów 5 powstaną – Sony chce kontynuować serię

Rzecznicy Sony poinformowali, że powstanie 5. odsłona legendarnej komediowej serii – “Pogromców duchów”. Zakończenie ostatniej części cyklu (z podtytułem “Dziedzictwo”) otworzyło twórcom furtkę na kolejne sequele, spin-offy lub fabularne wariacje. Otworzyło drzwi do zupełnie nowego uniwersum, osadzonego w świecie znanym z “Ghostbusters”.

“Dziedzictwo” miało premierę jesienią ubiegłego roku, a za reżyserię odpowiadał Jason Reitman. Obecnie nie wiadomo, czy będzie on zajmował stanowisko reżyserskie także przy projekcie “Pogromcy duchów 5”, zwłaszcza w kontekście jego wypowiedzi sprzed kilku miesięcy. Reitman powiedział, że chciałby, aby przyszły film z serii “Ghostbusters” wyreżyserował “któryś z jego idoli” – nie podał jednak konkretnego nazwiska. Krążą plotki, że faworytką Reitmana jest Diablo Cody – nagrodzona Oscarem za scenariusz komediodramatu “Juno”. Nawet jeśli Reitman zrezygnuje ze współpracy z Sony Pictures, wytwórnia dała oficjalne, zielone światło na realizację kontynuacji.

Studio chce też, aby powstał nowy film o Venomie i Eddie’m Brocku (Tom Hardy). Poprzednia część cyklu zarobiła ponad 500 mln dolarów w kinach, a jeszcze wcześniejsza – 856 mln. Nic więc dziwnego, że Sony ma w planach projekt “Venom 3”. Plany te są jawne od grudnia minionego roku, ale dopiero wczoraj ogłoszono, że “trójka” na pewno powstanie.

Na razie nic o sequelu nie wiadomo. Film wyprodukuje Amy Pascal; Andy Serkis zapowiedział, że chętnie ponownie zasiądzie w fotelu reżysera.

Previous Article
Beast Idris Elba

Idris Elba kontra afrykański lew. Zobacz plakat filmu "Beast"

Next Article
Bad Bunny jako El Muerto

Wieści obsadowe: Bad Bunny jako marvelowski wrestler, Casey Affleck w filmie Nolana

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share