J. K. Simmons wystąpi w filmie o “Jamesie Bondzie klasy robotniczej”

Our Man from Jersey J. K. Simmons
Our Man from Jersey J. K. Simmons dołącza do obsady / Foto: Wikimedia Comm.

J. K. Simmons to jeden z pięciu kolejnych aktorów, którzy zostali obsadzeni w nadchodzącym thrillerze “Our Man from Jersey”. Na pierwszym planie wystąpi w filmie Mark Wahlberg, któremu partneruje Halle Berry. Projekt powstaje dla giganta streamingowego – Netfliksa.

J. K. Simmons u boku Wahlberga w filmie Netfliksa

Obsadę “Our Man from Jersey” zasilili właśnie: J. K. Simmons (“Whiplash”, “Więzienie Oz”), Jackie Earle Haley (“Koszmar z ulicy Wiązów”, “Watchmen. Strażnicy”), Adewale Akinnuoye-Agbaje (“Legionista”), Alice Lee (“Siedem śmiertelnych życzeń”) oraz Jessica De Gouw (“Małgosia i Jaś”). Projekt reżyserowany jest przez Juliana Farino – Brytyjczyka wiązanego między innymi z serialami “Ekipa”, “Gracze” oraz “Biuro”.

“Our Man from Jersey” to thriller sensacyjny, w którym Mark Wahlberg pojawia się jako główny bohater, Mike. Jest on twardo stąpającym po ziemi pracownikiem budowlanym mieszkającym w tytułowym New Jersey. Kiedy była dziewczyna Mike’a, Roxanne – z którą umawiał się on jeszcze w liceum – werbuje go do pewnej organizacji, odkrywa on świat superszpiegów i tajnych agentów. Według Roxanne Mike też ma zadatki na członka sił specjalnych i świetnie sprawdziłby się na skrajnie niebezpiecznej misji. Byłą ukochaną zagra Halle Berry.

Wahlberg jest jednocześnie producentem (piastuje to stanowisko wspólnie z Jeffem Waxmanem i Stephenem Levinsonem). Scenariusz napisali David Guggenheim (“Designated Survivor”) i Joe Barton. Drugi z panów był autorem fabuły do “Rytuału” Netfliksa, a obecnie pracuje z J.J. Abramsem przy nowym sequelu serii “Cloverfield”.

“Our Man from Jersey” też ukaże się na Netfliksie, choć na razie nie wiadomo kiedy. Prace na planie zdjęciowym wystartowały dopiero w marcu, a niektóre role wciąż są obsadzane, więc premiera przed końcem 2022 roku wydaje się mało prawdopodobna.

Portale filmowe nie ujawniły też, jaką postać zagra w thrillerze J. K. Simmons. O samym projekcie jeszcze przed startem zdjęć pisano w kontekście jego podobieństw do innych filmów gatunkowych. Scenariusz filmu nazwano “historią Jamesa Bonda klasy robotniczej”.

Previous Article
Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson wraz z Chrisem Prattem w komedii o ikonicznym leniwym kocurze

Next Article
Indiana Jones 5 Premiera

Pierwsze zdjęcie z filmu "Indiana Jones 5". Data premiery ujawniona!

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share