Chris Pratt będzie ekranowym głosem kota Garfielda

Chris Pratt Garfield
Chris Pratt Garfieldem w nowej animacji / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons, Paws Inc.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Chris Pratt dołączył do obsady filmu “Super Mario Bros.” i wcieli się w tytułowego bohatera. Okazuje się, że aktor wystąpi też w nadchodzącej animacji, która ogniskuje się na losach kota Garfielda. Pratt będzie głosem leniwego kocura.

Chris Pratt Garfieldem – aktor udzieli głosu kultowej postaci

Chris Pratt zagra jedną z najbardziej ikonicznych postaci animowanego świata. Postać sarkastycznego, wiecznie głodnego kota – fana lasagne i kuchni włoskiej – powstała pod koniec lat siedemdziesiątych, kiedy zaczęły ukazywać się pierwsze komiksy o Garfieldzie. Nieznoszący poniedziałków kocur był następnie bohaterem filmów aktorskich, seriali animowanych, specjalnych, telewizyjnych programów, gier wideo, a nawet… adaptacji scenicznej.

Pełnometrażowa adaptacja zostanie wyreżyserowana przez Marka Dindala, a scenariusz przygotuje David Reynolds. Na razie nie podano daty możliwej premiery.

Film zostanie wyprodukowany wykonawczo przez Jima Daviesa – twórcę postaci Garfielda. Za realizację widowiska będą odpowiedzialne studia Sony Pictures oraz Alcon Entertainment.

W przeszłości Garfield przemawiał m.in. głosem Billa Murraya.

Previous Article
Europa film Oscary 2022

Iracki film o uchodźcy maltretowanym na granicy powalczy o nominację do Oscara

Next Article
Rob Savage The Boogeyman

Powstanie ekranizacja powieści Stephena Kinga "The Boogeyman". Za kamerą Rob Savage

Related Posts
Total
0
Share