“Strażnicy Galaktyki 3” coraz bliżej. Pom Klementieff ukończyła prace na planie

Strażnicy Galaktyki 3 Pom Klementieff
Strażnicy Galaktyki 3 Pom Klementieff zakończyła prace na planie / Foto: Kanał “Marvel Entertainment” na YouTubie

Aktorka Pom Klementieff ujawniła, że zakończyła swoje prace na planie zdjęciowym “Strażników Galaktyki 3”. Odtwórczyni roli Mantis – wojowniczki, której najcenniejszą mocą jest empatia – pojawi się w sequelu u boku Chrisa Pratta, Dave’a Bautisty i Sylvestra Stallone’a.

Strażnicy Galaktyki 3 Pom Klementieff ogłasza koniec prac na planie filmu

Ten ostatni już jesienią ubiegłego roku opublikował w mediach społecznościowych nagranie z planu filmu. Materiały kręcone są od 8 listopada i potrwają prawdopodobnie do pierwszych dni maja. Początkowo aktorzy pracowali w studiu w Georgii, a później ekipa miała przenieść się także do Londynu. Nie wiadomo, gdzie obecnie odbywają się prace, ale Pom Klementieff potwierdziła, że nakręcono już wszystkie sceny z jej udziałem.

Na Instagramie aktorka pochwaliła się, że jest już po zdjęciach i z tej okazji przygotowała tort dla swojej “galaktycznej rodziny”. Post polubiła między innymi Karen Gillan (grająca Nebulę), a skomentowali go Vin Diesel oraz James Gunn (reżyser filmu). Fotografię prezentujemy poniżej.

Kogo jeszcze zobaczymy w “Strażnikach Galaktyki 3”? Stallone wystąpi jako Stakar Ogord – legendarny kapitan przemytników o nazwie Ravengers. Zoe Saldaña wraca jako Gamora, Dave Bautista znów będzie Draxem – twardym jak skała wojownikiem, którego rodzinę zamordował bezwzględny Ronan. Diesel i Bradley Cooper grają role głosowe. Obsadę zasilają też Will Poulter, Chukwudi Iwuji i Callie Brand.

Chris Pratt wcielił się w Petera Quilla alias Star-Lorda – lidera Strażników, pół-człowieka, który wychował się wśród kosmicznych złodziei. Pratt zagrał tę samą rolę w nadchodzącym “Thorze 4”. Spekuluje się, że w związku z pojawieniem się jego postaci może zostać ujawniona biseksualność tytułowego superbohatera.

Pom Klementieff wystąpiła jako Mantis w następujących widowiskach: “Strażnikach Galaktyki vol. 2” (2017), “Avengersach: Wojnie bez granic” (2018), “Avengersach” – odsłonie “Koniec gry” (2018), “Thorze 4”, filmie “Guardians of the Galaxy Holiday Special” (2022).

Strażnicy Galaktyki Pom KlementieffFoto: instagram.com/pom.klementieff

Previous Article
Marlon Brando w Strasznym filmie 2

Natasha Lyonne: "Marlon Brando łapał mnie za piersi". Aktor prawie zagrał w "Strasznym filmie 2"

Next Article
Miłość ponad czasem Zwiastun

"Miłość ponad czasem" - zwiastun serialu HBO z Theo Jamesem i Rose Leslie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share