Bill Murray ujawnia marvelowskie sekrety. Potwierdził, że zobaczymy go w “Ant-Manie 3”

Bill Murray nieopatrznie ujawnił jeden z większych sekretów wytwórni Marvel Studios. Co nowego wiemy o filmie “Ant-Man 3”?
Ant-Man 3 Bill Murray
Ant-Man 3 Bill Murray w obsadzie filmu / Foto AZN: Wikimedia Commons

Bill Murray to chyba jeden z największych luzaków w Hollywood. Gra w filmach dla zgrywy, kręci sequele, do których wielu aktorów w jego wieku by się nie przyznało. Niedawno przypadkiem ujawnił też jeden z sekretów wytwórni Marvel Studios.

Ant-Man 3 Bill Murray nieopatrznie ujawnił, że zagrał w filmie

W połowie miesiąca informowaliśmy, że Bill Murray negocjuje warunki współpracy z marvelowskim studiem. Wygląda na to, że zakończyła się ona pozytywnie, a aktor faktycznie pojawił się w projekcie “Ant-Man and the Wasp: Quantumania”.

Promując komediodramat Wesa Andersona “Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun”, 71-latek od tak ujawnił wielką tajemnicę hollywoodzkiej wytwórni. W rozmowie z dziennikiem “Frankfurter Allgemeine Zeitung” miał powiedzieć:

— Wiecie… Niedawno pracowałem przy filmie Marvela. Prawdopodobnie nie powinien o tym mówić, ale mniejsza z tym.

Czytaj też: Top 10 – najlepsze horrory na halloween

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Obsada filmu

W tym samym wywiadzie Bill Murray zdradził, kto jest reżyserem nowego “Ant-Mana” z jego udziałem:

— Niektórzy byli mocno zdziwieni, że postawiłem na taki projekt. Dla mnie to była jasna sprawa: poznałem reżysera i bardzo go polubiłem. To zabawny, pokorny facet. Tego oczekuje się po kimś na jego stanowisku. Widziałem jego film – historię o cheerleaderkach, “Dziewczyny z drużyny”. Był cholernie dobry. Zgodziłem się więc na występ, choć na ogół nie interesują mnie wielkie adaptacje komiksowych wydawnictw.

Choć nazwisko nie pada wprost, Murray wymienia konkretny tytuł: “Dziewczyny z drużyny”. Komedię młodzieżową z 2000 roku nakręcił Peyton Reed. Jest on też twórcą dwóch poprzednich odsłon serii (“Ant-Man”, “Ant-Man i Osa”).

Bill Murray dodaje, że choć na planie marvelowskiej superprodukcji “spróbował czegoś nowego”, prawdopodobnie nie wystąpi w przyszłości w innym, podobnym przedsięwzięciu. W obsadzie “Ant-Mana 3” – czyli “Ant-Man and the Wasp: Quantumania” – pojawią się też Michelle Pfeiffer, Michael Douglas, Jonathan Majors, Kathryn Newton, Evangeline Lilly i oczywiście Paul Rudd.

Previous Article
Abandoned Emma Roberts

Emma Roberts i Michael Shannon w mrocznej historii małżeńskiej

Next Article
The Great Emu War John Cleese

John Cleese w absurdalnej komedii o wojnie z ptakami emu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share