Thor okaże się biseksualny? Romantyczna scena z udziałem Chrisa Hemswortha i Chrisa Pratta

Thor biseksualny
Thor biseksualnym mężczyzną? Premiera “Miłości i gromu” już w lipcu / Foto: Kanał “Marvel Entertainment” na YouTubie

Portale queerowe donoszą, że w filmie “Thor: Miłość i grom” tytułowy bohater grany przez Chrisa Hemswortha może okazać się biseksualny. W filmie pojawi się scena, w której Hemsworth rzuca romantyczne spojrzenie Chrisowi Prattowi.

Thor biseksualnym mężczyzną? Romantyczna scena z udziałem Petera Quilla

Kilka dni temu w sieci ukazał się wreszcie oficjalny zwiastun nowej odsłony serii o Thorze. Szybko stał się on hitem wśród internautów i obecnie może pochwalić się wynikiem 32,5 mln wyświetleń na YouTubie. Klip zwrócił uwagę m.in. za sprawą scen treningowych, w których Chris Hemsworth może pochwalić się imponująca muskulaturą. Jednak nie tylko. Portale filmowe oraz serwisy o tematyce LGBTQ zapłonęły, gdy okazało się, że Thor może być zainteresowany… Peterem Quillem alias Star-Lordem (Chris Pratt).

Z trailerze znalazła się scena, w której Star-Lord – lider Strażników Galaktyki – wygłasza przemowę. Mówi m.in., że zawsze powinniśmy głęboko patrzeć w oczy tym osobom, które kochamy. W tym momencie znikąd pojawia się Thor, który – tak, dobrze trafiliście – zaczyna spoglądać przystojnemu mężczyźnie w oczy. Thor wydaje się zahipnotyzowany, a może nawet oczarowany Star-Lordem, który jest wyraźnie zakłopotany.

Panowie wzajemnie szczerzą zęby, aż w końcu Star-Lord dodaje: “nie, nie mówiłem o sobie”, na co Thor odpowiada: “nie, ja tylko słuchałem…”. Następnie odwraca wzrok, trochę skrępowany. Całą sytuację obserwują m.in. Drax (Dave Bautista) i Rocket (Bradley Cooper).

Trailer wcale nie sugeruje, że Thor jest gejem – widzimy go na statku pirackim, kiedy namiętnie całuje kobietę. Jednak scena z udziałem Chrisa Hemswortha i Chrisa Pratta ma podpowiadać, że superbohater interesuje się też atrakcyjnymi mężczyznami. Thor próbuje utrzymać swoje spojrzenie na linii wzroku Star-Lorda i wpatruje się w niego z autentyczną fascynacją. Obecnie nie wiemy jeszcze, czy scena pomyślana została jako humor sytuacyjny, czy wątek zostanie rozwinięty w filmie. Premiera “Miłości i gromu” odbędzie się 8 lipca.

Czytaj też: Peacemaker jest biseksualny. James Gunn potwierdza, że był to pomysł Johna Ceny

Potwierdzono już, że grana przez Tessę Thompson Walkiria jest biseksualna. Co więcej sam Peter Quill (Star-Lord) też jest postacią LGBTQ. W komiksie Marvela o Strażnikach Galaktyki z 2020 roku potwierdzono, że mężczyzna znajduje się w poliamorycznym, biseksualnym związku – z mężczyzną, Morsem oraz kobietą, Aradią. Wątek był częścią wydawnictwa pt. “I Shall Make You a Star-Lord”.

Previous Article
Declan O'Brien nie żyje

Nie żyje Declan O'Brien - współtwórca serii "Droga bez powrotu"

Next Article
Cała prawda o Pam

Serial kryminalny "Cała prawda o Pam" premierą stacji FOX. W roli głównej Renée Zellweger

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share