“Thor: Miłość i grom” – oficjalny zwiastun superprodukcji z Chrisem Hemsworthem

Thor: Miłość i grom Zwiastun
Thor: Miłość i grom Zwiastun filmu / Foto Prime: Kanał “Marvel Entertainment” na YouTubie

Już za około trzy miesiące odbędzie się premiera wyczekiwanej superprodukcji Marvela, “Thor: Love and Thunder”. Oficjalny polski tytuł widowiska brzmi: “Thor: Miłość i grom”. W roli tytułowego półboga powraca zjawiskowy Chris Hemsworth.

Thor: Miłość i grom Zwiastun filmu Marvela, a w nim Hemsworth, Crowe, Portman

Chris Hemsworth znów będzie podrzucał bujną, blond czupryną oraz prężył muskuły ku uciesze widzek i widzów. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun udostępniony przez Marvel Entertainment. W pierwszej scenie widzimy Thora w biegu, w swoim klasycznym kostiumie superbohatera. Złote buty, “skrzydlaty” hełm – nie da się pomylić go z nikim innym. Później przychodzi czas na scenę treningową. Widzimy Thora, jak przerzuca żelastwo na prowizorycznej siłowni (dosłownie – ma do czynienia z wielkimi łańcuchami). Bicepsy Hemswortha muszą mieć z 45 cm szerokości, jeśli nie więcej.

W zwiastunie Thor nosi nawet czapkę, na której napisane jest: “najsilniejszy z Avengersów”. To może niezbyt skromne ze strony superbohatera, ale… czy nie ma on racji?

W trailerze pojawia się również postać Zeusa – w roli cameo zobaczymy Russella Crowe’a. Obsadę filmu zasilają ponadto: Christian Bale, Natalie Portman (w zwiastunie widzimy, jak zwinnie operuje wielkim młotem), Tessa Thompson, Chris Pratt, Jaimie Alexander, Dave Bautista, Karen Gillan, Matt Damon, Sam Neill, Luke Hemsworth, Sean Gunn, Jeff Goldblum, Vin Diesel, Bradley Cooper, Melissa McCarthy. To imponująca plejada gwiazd!

Premiera filmu “Thor: Miłość i grom” zaplanowana jest na 8 lipca.

Thor: Miłość i grom Zwiastun – wideo

Previous Article
Wybieraj albo umieraj Recenzja

„Wybieraj albo umieraj” – recenzja horroru Netfliksa z gwiazdorem „Sex Education” w roli głównej

Next Article
Karzeł

Zabójczy "Karzeł" powróci z nowym filmem? Studio Lionsgate planuje restart serii

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share