Chris Pratt hejtowany przez internautów i broniony przez innych aktorów

Chris Pratt kontrowersje
Chris Pratt kontrowersje / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Wczoraj informowaliśmy o wyłonionej właśnie obsadzie głosowej filmu “Super Mario Bros”. Ekranizacja słynnej serii gier Nintendo wywołuje spore kontrowersje, bo w roli tytułowej usłyszymy Chrisa Pratta, znanego między innymi ze “Strażników Galaktyki”. W sieci pojawiło się wiele krytycznych opinii, a fani Maria żałują, że najsłynniejszy hydraulik świata nie przemówi głosem Charlesa Martineta.

Pochodzący z Kalifornii Martinet od lat dziewięćdziesiątych pracuje jako aktor głosowy. Brał udział w przygotowaniach wielu gier z kanonu “Super Mario Bros”, jak np. niedawna “Super Mario 3D World + Bowser’s Fury”.

Chris Pratt Kontrowersje wokół roli w Super Mario Bros

Charles Martinet ma powrócić też w filmie “Super Mario Bros”, nad którym pieczę sprawuje projektant gier komputerowych i dyrektor Nintendo, Shigeru Miyamoto. Tytułowym, włoskim hydraulikiem będzie jednak Chris Pratt. Wielu internautów uznało, że aktor nie poradzi sobie z tym wyzwaniem, a jego próby mówienia z charakterystycznym, włoskim akcentem skończą się porażką. Cały czas trwa też nagonka na Pratta, który, jako praktykujący chrześcijanin, rzekomo wspiera kościoły o otwarcie antygejowskich poglądach.

W obronie Chrisa Pratta stanęli jego koledzy po fachu i inni pracownicy branży filmowej. James Gunn, który pracował z nim przy filmie “Avengers: Koniec gry”, napisał na Twitterze:

— Wybaczcie – właśnie usłyszałem o tym nonsensie. Chris Pratt jest najlepszym facetem pod słońcem. Spędziłem wiele godzin, dzieląc się z nim moimi najbardziej skrytymi tajemnicami i, podobnie, on ze mną też. Proszę, przestańcie wkładać mu w usta deklaracje o wierze czy upodobaniach politycznych tylko dlatego, że jest chrześcijaninem.

Chris Pratt hejtowany przez internautów

Aktor Mark Ruffalo stwierdził, że Chris Pratt to “porządny człowiek”, a dyskusje o jego wierze odwracają uwagę od jego talentu komediowego. Zoe Saldana, z którą 42-latek występował w “Strażnikach Galaktyki”, w swoim tweecie kibicuje Prattowi w walce z internetowym hejtem: “Trzymaj się, Chris. Twoja rodzina, twoi przyjaciele i kumple z pracy, wszyscy, którzy kiedyś cię poznali, znają twoją wartość!”

Josh Gad napisał krótko: “Nie ma lepszych ludzi niż Chris Pratt”. W obronę aktora wziął też Robert Downey Jr., który podsumował Pratta jako “mężczyznę żyjącego według własnych zasad”.

Film “Super Mario Bros” ukaże się 21 grudnia 2022 roku. Chris Pratt będzie głosem Mario, a znana z serialu “Gambit królowej” Anya Taylor-Joy – Księżniczką Peach, którą musi uratować dzielny hydraulik. Jack Black otrzymał ikoniczną rolę – zagra czarny charakter, czyli Bowsera. Postać, znana też jako Król Koopa, miała w grach Nintendo olbrzymie znaczenie. Bowser w większości odsłon “Super Mario Bros” jest porywaczem Księżniczki. Po jej poślubieniu może bowiem zostać panem i władcą Grzybowego Królestwa.

W obsadzie usłyszymy też Setha Rogena, Charliego Daya i Freda Armisena. Film reżyserują Aaron Horvath i Michael Jelenic.

Previous Article
Christina Aguilera Rodzina Addamsów 2

Christina Aguilera nagrała motyw muzyczny do "Rodziny Addamsów 2" - posłuchajcie fragmentu piosenki

Next Article
Najlepsze filmy katastroficzne

Top 10: Najlepsze filmy katastroficzne

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share