Dave Bautista i Jason Momoa w komedii policyjnej inspirowanej “Zabójczą bronią”

Dave Bautista i Jason Momoa
Dave Bautista i Jason Momoa znów razem w filmie / Foto Prime: Wikimedia Commons

Serwis “Deadline Hollywood” donosi, że Dave Bautista i Jason Momoa zagrają wspólnie w filmie częściowo inspirowanym “Zabójczą bronią”. Będzie to “kumpelska komedia policyjna” (z ang. buddy cop comedy).

Dave Bautista i Jason Momoa w komedii sensacyjnej przypominającej “Zabójczą broń”

Komedia akcji na razie nie ma jeszcze tytułu, ale wybrano już głównych aktorów. Dave Bautista (“Thor: Love and Thunder”) i Jason Momoa (“Diuna”) stworzą w filmie duet na miarę pamiętnych gliniarzy z Los Angeles – Riggsa (Mel Gibson) i Murtaugha (Danny Glover).

Prawa do tytułu najprawdopodobniej wykupi studio MGM (Metro-Goldwyn-Mayer), a zdjęcia mają powstać na Hawajach. Obraz nie jest jednak priorytetem dla żadnej ze stron, bo pierwszy klaps na planie padnie dopiero na początku 2023 roku.

Bautista i Momoa sami wpadli na pomysł projektu, a w filmie zagrają braci. Kilka miesięcy temu pierwszy z aktorów napisał na Twitterze:

— Wyrzucę to w atmosferę i zobaczymy, co się stanie. Ja i Momoa wystąpimy w komedii sensacyjnej à la “Zabójcza broń”, reżyserowanej przez Davida Leitcha. Okej, to wszystko! Teraz czekamy (na rozwój wydarzeń – przyp.).

Jason Momoa rozmawiał o filmie w programie Jamesa Cordena. David Leitch ma na swoim koncie takie tytuły, jak “John Wick” czy “Deadpool 2”.

Previous Article
Halo zwiastun

Pierwszy zwiastun serialu "Halo", bazującego na kultowej serii gier komputerowych

Next Article
Wykidajło Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal w remake'u filmu akcji "Wykidajło". Przejmie rolę po Patricku Swayze'em

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share