Dave Bautista i Jason Momoa w komedii policyjnej inspirowanej “Zabójczą bronią”

Dave Bautista i Jason Momoa
Dave Bautista i Jason Momoa znów razem w filmie / Foto Prime: Wikimedia Commons

Serwis “Deadline Hollywood” donosi, że Dave Bautista i Jason Momoa zagrają wspólnie w filmie częściowo inspirowanym “Zabójczą bronią”. Będzie to “kumpelska komedia policyjna” (z ang. buddy cop comedy).

Dave Bautista i Jason Momoa w komedii sensacyjnej przypominającej “Zabójczą broń”

Komedia akcji na razie nie ma jeszcze tytułu, ale wybrano już głównych aktorów. Dave Bautista (“Thor: Love and Thunder”) i Jason Momoa (“Diuna”) stworzą w filmie duet na miarę pamiętnych gliniarzy z Los Angeles – Riggsa (Mel Gibson) i Murtaugha (Danny Glover).

Prawa do tytułu najprawdopodobniej wykupi studio MGM (Metro-Goldwyn-Mayer), a zdjęcia mają powstać na Hawajach. Obraz nie jest jednak priorytetem dla żadnej ze stron, bo pierwszy klaps na planie padnie dopiero na początku 2023 roku.

Bautista i Momoa sami wpadli na pomysł projektu, a w filmie zagrają braci. Kilka miesięcy temu pierwszy z aktorów napisał na Twitterze:

— Wyrzucę to w atmosferę i zobaczymy, co się stanie. Ja i Momoa wystąpimy w komedii sensacyjnej à la “Zabójcza broń”, reżyserowanej przez Davida Leitcha. Okej, to wszystko! Teraz czekamy (na rozwój wydarzeń – przyp.).

Jason Momoa rozmawiał o filmie w programie Jamesa Cordena. David Leitch ma na swoim koncie takie tytuły, jak “John Wick” czy “Deadpool 2”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Halo zwiastun

Pierwszy zwiastun serialu "Halo", bazującego na kultowej serii gier komputerowych

Next Article
Wykidajło Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal w remake'u filmu akcji "Wykidajło". Przejmie rolę po Patricku Swayze'em

Related Posts
Total
29
Share