Chris Hemsworth złoczyńcą w superprodukcji “Mad Max: Furiosa”. Zagra antybohatera z blizną na twarzy

Mad Max: Furiosa Chris Hemsworth
Mad Max: Furiosa Chris Hemsworth czarnym charakterem / Foto: Wikimedia Commons

W 2024 roku w kinach ukaże się “Mad Max: Furiosa” – nowy film z kultowej, postapokaliptycznej serii, której gwiazdą był niegdyś Mel Gibson. W nowym “Mad Maksie” namiesza już nie Gibson, a Chris Hemsworth. Ujawniono wreszcie, kogo zagra w filmie słynny ekranowy Thor. Podpowiedź: nie będzie to szlachetna postać.

Mad Max: Furiosa Chris Hemsworth złoczyńcą w filmie George’a Millera

W ramach podcastu “Blank Check with Griffin & David” ujawniono, że Chris Hemsworth zagra w filmie niejakiego Dr Dementusa – głównego antybohatera. To mężczyzna między 30. a 40. rokiem życia, którego atrakcyjność “zapiera dech w piersi”. Z podcastu dowiadujemy się, że Dementus to “postać o anielskiej twarzy, którą zdobi głęboka blizna na czole”. Bliznę zszyto chromowanymi drucikami. Zdaje się, że Hemsworth skradnie show pozostałym członkom obsady, podobnie jak zrobił to w thrillerze “Źle się dzieje w El Royale” (gdzie grali m.in. Dakota Johnson i Jeff Bridges).

Cykl o tytułowym wojowniku szos, Maksie Rockatanskym, zamyka film “Na drodze gniewu” z 2015 roku. Kolejna część serii – “Mad Max: Furiosa” – będzie prequelem tego dzieła, w którym poznamy młodsze lata tytułowej Furiosy. Postać była grana przez Charlize Theron, a teraz główną rolę otrzymała Anya Taylor-Joy (“Gambit królowej”). Reżyserem został George Miller, a film współfinansuje przedsiębiorstwo Village Roadshow.

Zdjęcia do “Furiosy” (nie mylić z podobnie zatytułowaną, polską “Furiozą”) powinny wystartować wkrótce, a jako data premiery podawany jest 24 maja 2024 roku.

Previous Article
Megalopolis Francis Ford Coppola

Francis Ford Coppola wreszcie podejmie się realizacji epickiego "Megalopolis". Na film wyłoży 120 mln USD z własnego budżetu

Next Article
Batman Zwiastun

Robert Pattinson jako Batman w najnowszym zwiastunie filmu Matta Reevesa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share