Netflix: krótkie zapowiedzi przyszłych premier. M.in. “Enola Holmes 2”, “Spiderhead” i “Na noże 2”

Netflix Zapowiedzi 2022
Netflix Zapowiedzi 2022 – wideo / Foto Prime Movies: Kadr z filmu “Enola Holmes 2”; Netflix, Legendary, PCMA, Warner

Netflix podzielił się ze swoimi subskrybentami klipem przedstawiającym zapowiedzi nadchodzących filmów. Na trzyminutowe wideo złożyły się sceny z blisko trzydziestu produkcji giganta VOD, które obejrzymy w 2022 roku. Na które tytuły warto ostrzyć sobie kły?

Netflix Zapowiedzi 2022 – na co warto czekać?

Jedno jest pewne: w tym roku na Netfliksie nie zabraknie gorących premier. Niemal każdy z filmów, które uwzględniono w klipie promocyjnym, może pochwalić się gwiazdorską obsadą. Najwięcej uwagi zwracają sceny z nadchodzącego kryminału “Enola Holmes 2”. Film o przygodach krewniaczki słynnego Sherlocka powinien ukazać się na ekranach w drugiej połowie roku – występują w nim m.in. Henry Cavill i Millie Bobby Brown.

Pełen zapowiedzi klip kończy krótka scena z Danielem Craigiem z nadchodzącej komedii “Na noże 2”, w której były agent 007 powraca w roli ekscentrycznego detektywa Benoita Blanca. Ważną tegoroczną premierą będzie również film akcji “Spiderhead”, z Chrisem Hemsworthem jako pracownikiem więzienia, w którym na skazańcach testowane są środki farmakologiczne.

Ryan Reynolds – konkurujący z Hemsworthem w walce o tytuł najlepiej opłacanego aktora Hollywood – wystąpił w filmie science-fiction “The Adam Project”, który również jest wyczekiwany przez widzów. Bohater widowiska cofa się do przeszłości, by odnaleźć swojego ojca. Wkrótce gigant VOD powinien podać datę premiery komedio-horroru “Day Shift” z Jamie’em Foxxem, Scottem Adkinsem i Dave’em Franco.

W klipie pojawiły się także zapowiedzi: komedii romantycznej z Lindsay Lohan “Falling for Christmas”, animacji Guillerma del Toro “Pinokio”, filmu akcji z Jennifer Lopez “The Mother”, komedii “A Madea Homecoming”, filmu fantasy “The School for Good and Evil” z Charlize Theron, filmu “We Have a Ghost” Christophera Landona.

Uwzględniono w nim też sceny z thrillera “The Gray Man”, gdzie Ryan Gosling gra byłego agenta CIA rozpoczynającego pracę w charakterze zabójcy na zlecenie. Inne filmy, których premierę zwiastuje Netflix, to komedie: “Hustle” z Adamem Sandlerem, “Me Time” z Markiem Wahlbergiem, “You People” z Jonah Hillem i Eddie’em Murphym.

Netflix Nadchodzące premiery 2022

Previous Article
Renfield Ruszyły zdjęcia

"Renfield": ruszają zdjęcia do nowego filmu z Nicolasem Cage'em

Next Article
Reacher Premiera

"Reacher": premiera serialu sensacyjnego na platformie Amazon Prime Video

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share