“Reacher”: premiera serialu sensacyjnego na platformie Amazon Prime Video

Reacher Premiera
Reacher Premiera nowego serialu / Foto Prime: Amazon Studios, Blackjack Films Inc., Paramount Television, Skydance Television

Już dzisiaj na platformie Amazon Prime Video premiera nowego serialu sensacyjnego “Reacher”, który stanowi adaptację serii książek Lee Childa. To gratka dla miłośników wysokooktanowej akcji i postaci w stylu Johna Rambo czy Johna Matrixa.

Reacher Premiera serialu Prime Video z Alanem Ritchsonem

W serwisie Prime Video zadebiutował cały sezon pierwszy “Reachera” – łącznie osiem około godzinnych odcinków. Postać bohaterskiego komandosa przypadła w udziale Alanowi Ritchsonowi – aktorowi o aparycji kulturysty. Na twitterowym profilu Prime Video opublikowano klip promocyjny, w którym Reacher trafia do celi w samozaciskowych, plastikowych kajdankach. Te jednak z łatwością rozrywa siłą swoich mięśni. Kiedy wyjaśnia, że jest niewinny, policjant każe oswobodzić więźnia. Mężczyzna rzuca jednak zawadiacko: “nie ma takiej potrzeby, sam sobie poradzę”.

W poście na Twitterze Prime Video opisuje Reachera w następujący sposób: “żołnierz, mięśniak i wojownik walczący o środowisko”.

Reacher Premiera – nowy serial sensacyjny Amazon Prime Video

Tytułowy Jack Reacher to główny bohater serii książek autorstwa Lee Childa. To na nich bazuje serialowa adaptacja. Reacher jest byłym żołnierzem United States Army, który przemierza Stany Zjednoczone, imając się różnych przypadkowych prac i dbając o porządek publiczny. Trzydziestokilkuletni eks-major to jedna z ikon w świecie literatury akcji. W przeszłości postać zagrał Tom Cruise (w filmie Christophera McQuarrie’ego z 2012 roku i jego sequelu).

W serialu studia Amazon poznajemy Jacka Reachera, gdy zostaje aresztowany za zabójstwo, którego w istocie nie popełnił. Mężczyzna trafia w sam środek konspiracji policyjnej i próbuje rozwikłać zagadkę, co właściwie dzieje się w miasteczku Margrave w stanie Georgia. Po swojej stronie ma policjantkę Roscoe Conklin. Kobietę zaczyna fascynować dziarski twardziel, który przybył w jej strony.

W obsadzie serialu, poza Alanem Ritchsonem, także Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Harvey Guillén i Kristin Kreuk.

Previous Article
Netflix Zapowiedzi 2022

Netflix: krótkie zapowiedzi przyszłych premier. M.in. "Enola Holmes 2", "Spiderhead" i "Na noże 2"

Next Article
Król internetu Premiera

Premiera kinowa: komediodramat "Król internetu" z Andrew Garfieldem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share