“Renfield”: ruszają zdjęcia do nowego filmu z Nicolasem Cage’em

Renfield Ruszyły zdjęcia
Renfield Ruszyły zdjęcia do filmu. Nicolas Cage gra Drakulę / Foto Prime: Hemdale Film Corporation, Magellan, Scream Factory

Studio Universal Pictures oficjalnie potwierdza, że ruszył etap zdjęć do nadchodzącego filmu z Nicolasem Cage’em – “Renfield”. Na profilu wytwórni w serwisie Twitter pojawił się post z fotografią przedstawiającą klaps filmowy i podpisem: “Zaczynamy…”.

Renfield Ruszyły zdjęcia do filmu z Nicolasem Cage’em i Awkwafiną

Klaps ujawnia, że reżyserem filmu jest Chris McKay (twórca “Wojny o jutro”), a operatorem kamery – Mitchell Amundsen (“Iluzja”, “Rozpruci na śmierć”). W poście oznaczono także aktora Nicholasa Houlta, który gra rolę tytułową – prawą rękę hrabiego Drakuli. Logo produkcyjne nawiązuje do kina grozy lat trzydziestych XX wieku.

Transylwańskiego arystokratę i zarazem pijącego krew księcia ciemności gra Nicolas Cage, a w obsadzie znajdują się też Awkwafina, Ben Schwartz i Adrian Martinez. Film “Renfield” opisywany jest jako połączenie horroru z czarną komedią. Scenariusz napisali Robert Kirkman i Ryan Ridley.

Bohater filmu, Renfield, jest sługusem hrabiego Drakuli. Mężczyzna ma dosyć swojej “pracy” – polega ona na spełnianiu zachcianek wampirzego pana i władcy. Renfield wyrusza na poszukiwania nowego życia, a być może też odkupienia. Zakochuje się w zadziornej policjantce, która nie panuje nad atakami złości i gniewu. Główną postać kobiecą otrzymała Awkwafina.

Renfield Ruszyły zdjęcia do nowego komedio-horroru – Universal o pracach na planie

Previous Article
Krzyk 6

"Krzyk 6" powstanie! Studio Paramount dało zielone światło na realizację filmu

Next Article
Netflix Zapowiedzi 2022

Netflix: krótkie zapowiedzi przyszłych premier. M.in. "Enola Holmes 2", "Spiderhead" i "Na noże 2"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share