Premiery CANAL+: “Joe Bell”. Mark Wahlberg w zaskakującym, dramatycznym wcieleniu

Joe Bell Premiera
Joe Bell Premiera filmu na VOD / Foto Prime: Roadside Attractions, Endeavor Content, Nine Stories Productions, Rhea

Jedną z nowości tego tygodnia w serwisie streamingowym Premiery CANAL+ był amerykański dramat obyczajowy “Joe Bell”, z Markiem Wahlbergiem w zaskakującym aktorskim wcieleniu. Gwiazdor typowo “twardzielskiego” kina oraz filmów jak “Sztanga i cash” występuje tu jako ojciec, który organizuje marsz przeciwko przemocy wobec osobom LGBTQ.

Joe Bell Premiera VOD poruszającego filmu z Markiem Wahlbergiem

Dramat “Joe Bell” (tytuł alternatywny “Good Joe Bell”) miał swoją światową premierę we wrześniu ubiegłego roku podczas Festiwalu Filmowego w Toronto, a w Polsce zadebiutował od razu w dystrybucji VOD. Ukazał się nie tylko na platformie streamingowej CANAL+, ale też na iTunes Store, w PLAYERZE czy na PLAY NOW. Scenariusz “Joego Bella” przygotowali Diana Ossana i Larry McMurtry. Lata temu duet zdobył Oscara za skrypt do filmu “Tajemnica Brokeback Mountain”.

Mark Wahlberg występuje w filmie jako tytułowy Joe. Pochodzący z Oregonu mężczyzna jest ojcem nastoletniego Jadina (Reid Miller), który jest gejem i padł ofiarą prześladowania ze strony szkolnych rówieśników. Joe postanawia rozpocząć marsz przez Stany Zjednoczone – zanim dotrze pieszo do Nowego Jorku, chce podnieść świadomość społeczną, jak dużym problemem jest bullying i przemoc wobec osób LGBTQ.

Historia oparta jest na autentycznych wydarzeniach, a jej finał przynosi duże zaskoczenie i wyciska łzy. Intymny i poruszający obraz wyreżyserował Reinaldo Marcus Green – twórca serialu “Top Boy” oraz filmu “King Richard: Zwycięska rodzina”.

Joe Bell Premiera dramatu z Wahlbergiem – zwiastun

Previous Article
Peacemaker zwiastun

"Peacemaker" - oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu HBO Max. John Cena robi zadymę

Next Article
Nope Jordan Peele

Jordan Peele ukończył zdjęcia do swojego nowego filmu, "Nope"

Related Posts
Total
0
Share