Gwiazdor “Glee”, Chord Overstreet, zagra w komedii romantycznej Netfliksa z Lindsay Lohan w roli głównej

Chord Overstreet i Lindsay Lohan zagrają zakochaną parę. Aktorzy pojawią się w nadchodzącej komedii romantycznej Netflixa, “Christmas in Wonderland”.
Chord Overstreet i Lindsay Lohan
Chord Overstreet i Lindsay Lohan zagrają zakochaną parę / Foto Prime Movies: instagram.com/chordoverstreet

Chord Overstreet – niezapomniany Sam Evans z kultowego serialu “Glee” – właśnie dostał rolę w nowym filmie. 32-latek wystąpi u boku Lindsay Lohan w nadchodzącej komedii romantycznej serwisu Netflix, “Christmas in Wonderland”.

Chord Overstreet i Lindsay Lohan w nowej produkcji Netfliksa

Obraz reżyseruje Janeen Damian, która w przeszłości napisała scenariusze do takich świątecznych produkcji, jak “Bajkowe Boże Narodzenie”, “Korona na Gwiazdkę” czy “Królewskie święta”. Jej nowy projekt, “Christmas in Wonderland”, ma ukazać się na Netfliksie prawdopodobnie w następnym roku.

Lindsay Lohan występuje w filmie jako zepsuta dziedziczka hotelowego biznesu. Dziewczyna, która właśnie zaręczyła się z ukochanym, organizuje wypad w góry. W wyniku nieszczęśliwego wypadku doznaje amnezji. Z kryzysu wyciąga ją przystojny mieszkaniec leśnej chaty – w tej roli Chord Overstreet – który żyje z dala od ludzi wraz z córką.

W komedii romantycznej grają też George Young, Jack Wagner i Olivia Perez. Overstreet wystąpił w takich filmach, jak “Fourth Man Out” czy “The Swing of Things”, a także w serialach – “Acapulco”, “Dziewczyny nad wyraz”, “Glee”. Filmografię Lohan zamyka niskobudżetowy horror  “Among the Shadows” z 2019 roku.

Co ciekaw jednocześnie trwają prace nad inną komedią romantyczną o tematyce bożonarodzeniowej, która ukaże się wkrótce na Netfliksie. Mowa o filmie “Single All the Way”, który będzie historią o rodzącej się gejowskiej miłości.

Previous Article
Heels sezon 2

Serial "Heels" z udziałem Stephena Amella doczeka się 2. sezonu

Next Article
Czarna Pantera 2 wstrzymana

"Czarna Pantera 2": wstrzymano prace na planie zdjęciowym

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share