Nadchodzi sequel filmu “Tyler Rake: Ocalenie”. Netflix odsłonił pierwszy teaser

Extraction 2 teaser
Extraction 2 teaser / Foto Prime Movies: Netflix

Chris Hemsworth powraca w roli pracującego na czarnym rynku najemnika. Netflix odsłonił pierwszy oficjalny teaser filmu “Extraction 2”, który stanowi sequel ubiegłorocznego hitu – “Tyler Rake: Ocalenie”. Jednominutowy klip zaprezentowano podczas konwentu TUDUM, na którym ujawniono też, że serial “Sex Education” doczeka się czwartego sezonu.

Extraction 2 Teaser filmu z Chrisem Hemsworthem

Teaser filmu “Extraction 2” podpowiada, że będzie on równie brutalny, jak pierwsza odsłona. Główny bohater, grany przez Chrisa Hemswortha – choć miał zostać uśmiercony – uszedł z życiem. Będzie szukał krwawej zemsty.

Film Sama Hargrave’a z kwietnia ubiegłego roku pozostaje jednym z największych sukcesów serwisu Netflix. Latem 2020 gigant streamingowy wyjawił, że “Tyler Rake: Ocalenie” to jego najchętniej oglądany film: historię tytułowego bohatera poznali subskrybenci w 99 mln gospodarstw domowych. Był to wynik z lipca, co oznacza, że od tego czasu produkcja zyskała wielu nowych widzów. Film z Chrisem Hemsworthem popularnością przebił chociażby thriller “Nie otwieraj oczu”.

Chris Hemsworth powraca w “dwójce” jako Tyler Rake – najemnik wzorowany na Johnie Matriksie z kultowego “Komando”. Sam Hargrave znów zasiadł na fotelu reżysera. Producentami są bracia Joe i Anthony Russo – twórcy “Kapitana Ameryki: Zimowego żołnierza” oraz “Avengers: Koniec gry”. Zdjęcia do filmu kręcono w Pradze.

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery filmu “Extraction 2”. Prawdopodobnie zadebiutuje on w serwisie Netflix jeszcze przed końcem roku.

Previous Article
The Last of Us serial

Pierwsze zdjęcie z serialu HBO na podstawie "The Last of Us"

Next Article
Licorice Pizza zwiastun

"Licorice Pizza": zwiastun nowego filmu Paula Thomasa Andersona z Cooperem i Pennem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share