Gal Gadot i Jamie Dornan w szpiegowskim thrillerze serwisu Netflix

Heart of Stone Jamie Dornan
Heart of Stone Jamie Dornan i Gal Gadot w filmie szpiegowskim Netfliksa / Foto Prime: Wikimedia Commons

Jamie Dornan (“Belfast”, “Dawno, dawno temu”) dołączył do obsady widowiskowego thrillera “Heart of Stone”, który powstaje z myślą o dystrybucji na platformie streamingowej Netflix. Film zapowiadany jest jako żeńska odpowiedź na serię o Jamesie Bondzie. Rolę główną gra Gal Gadot.

Heart of Stone Jamie Dornan u boku Gal Gadot w nowym filmie Netfliksa

“Heart of Stone” to thriller z wątkiem międzynarodowej afery szpiegowskiej. Choć fabuła trzymana jest na razie w tajemnicy, w materiałach prasowych porównano ją do serii o agencie 007, Jamesie Bondzie. Obraz wyreżyseruje Tom Harper, twórca m.in. “Anioła śmierci” i dramatu muzycznego “Siła marzeń”, a za scenariusz odpowiadają Greg Rucka i Allison Schroeder. Schroeder była nominowana do Oscara za skrypt “Ukrytych działań”.

Producentami “Heart of Stone” są Gal Gadot, David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Jaron Varsano, Bonnie Curtis i Julie Lynn. Film będzie kolejną pozycją z gatunku kina sensacyjnego w dorobku Gadot, którą do tej pory widzieliśmy m.in. w “Czerwonej nocie”, serii “Wonder Woman”, “Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera” czy kolejnych odsłonach “Szybkich i wściekłych”.

Za swoją pracę przy thrillerze “Heart of Stone” Gadot otrzyma 8-cyfrową gażę. Obraz ma być żeńską odpowiedzią na kino szpiegowskie à la “Nie czas umierać” czy “Spectre”.

Filmografię Jamiego Dornana zamyka dramat Kennetha Branagha “Belfast”, nagrodzony Złotym Globem za scenariusz. Rola w tym projekcie przyniosła 39-latkowi nominację do tej statuetki w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy.

Na razie nie wiadomo, kiedy film “Heart of Stone” będzie miał premierę na Netfliksie.

Previous Article
Batman Scena pogrzebowa

"Batman" - scena przedpremierowa. Przerwana uroczystość pogrzebowa

Next Article
Moonfall Carolina Bartczak

Polka w nowej superprodukcji Rolanda Emmericha. Kim jest Carolina Bartczak?

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share