Gal Gadot i Jamie Dornan w szpiegowskim thrillerze serwisu Netflix

Heart of Stone Jamie Dornan
Heart of Stone Jamie Dornan i Gal Gadot w filmie szpiegowskim Netfliksa / Foto Prime: Wikimedia Commons

Jamie Dornan (“Belfast”, “Dawno, dawno temu”) dołączył do obsady widowiskowego thrillera “Heart of Stone”, który powstaje z myślą o dystrybucji na platformie streamingowej Netflix. Film zapowiadany jest jako żeńska odpowiedź na serię o Jamesie Bondzie. Rolę główną gra Gal Gadot.

Heart of Stone Jamie Dornan u boku Gal Gadot w nowym filmie Netfliksa

“Heart of Stone” to thriller z wątkiem międzynarodowej afery szpiegowskiej. Choć fabuła trzymana jest na razie w tajemnicy, w materiałach prasowych porównano ją do serii o agencie 007, Jamesie Bondzie. Obraz wyreżyseruje Tom Harper, twórca m.in. “Anioła śmierci” i dramatu muzycznego “Siła marzeń”, a za scenariusz odpowiadają Greg Rucka i Allison Schroeder. Schroeder była nominowana do Oscara za skrypt “Ukrytych działań”.

Producentami “Heart of Stone” są Gal Gadot, David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Jaron Varsano, Bonnie Curtis i Julie Lynn. Film będzie kolejną pozycją z gatunku kina sensacyjnego w dorobku Gadot, którą do tej pory widzieliśmy m.in. w “Czerwonej nocie”, serii “Wonder Woman”, “Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera” czy kolejnych odsłonach “Szybkich i wściekłych”.

Za swoją pracę przy thrillerze “Heart of Stone” Gadot otrzyma 8-cyfrową gażę. Obraz ma być żeńską odpowiedzią na kino szpiegowskie à la “Nie czas umierać” czy “Spectre”.

Filmografię Jamiego Dornana zamyka dramat Kennetha Branagha “Belfast”, nagrodzony Złotym Globem za scenariusz. Rola w tym projekcie przyniosła 39-latkowi nominację do tej statuetki w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy.

Na razie nie wiadomo, kiedy film “Heart of Stone” będzie miał premierę na Netfliksie.

Previous Article
Batman Scena pogrzebowa

"Batman" - scena przedpremierowa. Przerwana uroczystość pogrzebowa

Next Article
Moonfall Carolina Bartczak

Polka w nowej superprodukcji Rolanda Emmericha. Kim jest Carolina Bartczak?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share