Pierwszy zwiastun serialu “Halo”, bazującego na kultowej serii gier komputerowych

Halo zwiastun
Halo zwiastun serialu / Foto Prime: Paramount+, Amblin TV, 343 Industries, Showtime

Paramount pochwalił się zapowiedzią swojego nadchodzącego serialu “Halo”, który będzie aktorską adaptacją kultowej serii gier komputerowych o tym samym tytule. Zaprezentowano pierwszy, na razie bardzo krótki zwiastun dający przedsmak widowiska.

Halo Zwiastun serialu na bazie kultowej gry

Teaser pokazano premierowo podczas konferencji promującej markę Xbox. Na krótki zwiastun składa się zaledwie parę ujęć: pierwsze przedstawia mężczyznę z bliznami na plecach, a kolejne postać w pancerzu bojowym MJOLNIR. Pod koniec klipu słyszymy głos z offu, mówiący: “witaj, Master Chiefie”.

Zdjęcia do serialu “Halo” rozpoczęto dwa lata temu, na jesieni 2019 roku, lecz następnie były one przerywane z powodu pandemii COVID-19. Ustalono, że pierwszy odcinek zadebiutuje na platformie streamingowej Paramount+ w pierwszym kwartale 2022 roku. Za realizację projektu odpowiadają studia 343 Industries, Showtime i należące do Stevena Spielberga Amblin Television. Pablo Schreiber otrzymał angaż do roli głównej: wciela się w superżołnierza Johna-117 alias Master Chiefa. Jen Taylor występuje jako doktor Catherine Halsey, odpowiedzialna za projekt Spartan-II. W obsadzie serialu znajdują się też Charlie Murphy, Bookem Woodbine i Danny Sapani.

Seria gier komputerowych “Halo” wydawana jest począwszy od listopada 2001 roku, kiedy ukazał się tytuł “Halo: Combat Evolved”. W Polsce jej dystrybucją zajął się CD Projekt. Serwis “Deadline Hollywood” oszacował, że do lutego 2021 sprzedano ponad 81 mln egzemplarzy gier na całym świecie.

Halo Zwiastun – wideo

Previous Article
Pitbull box-office

"Pitbull" - najlepsze otwarcie dla polskiego filmu w kinach w całym 2021 roku

Next Article
Dave Bautista i Jason Momoa

Dave Bautista i Jason Momoa w komedii policyjnej inspirowanej "Zabójczą bronią"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share