“That’s a Wrap” – zwiastun neonowego, metafikcyjnego slashera

That's a Wrap Zwiastun
That’s a Wrap Zwiastun filmu / Foto: Quiver Distr., Neon Noir, Bloody Disgusting

“That’s a Wrap” to tytuł nadchodzącego horroru typu slasher, którego gwiazdą jest Cerina Vincent – aktorka znana z takich produkcji jak “Śmiertelna gorączka”, “To nie jest kolejna komedia dla kretynów” czy “Wybryk natury”. Film grozy w reżyserii Marcela Walza doczeka się swojej premiery w przyszłym miesiącu – w międzyczasie w sieci pojawił się obiecujący zwiastun.

That’s a Wrap Zwiastun nowego horroru typu slasher

“That’s a Wrap” jest meta-horrorem w stylu “Krzyku” czy “Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon”. Bohaterami są aktorzy, którzy organizują imprezę na planie zdjęciowym filmu z okazji ukończenia nad nim prac. Na miejscu pojawia się też nieoczekiwany, nieproszony gość w stroju zabójcy, który zaczyna – zupełnie jak w filmie – mordować uczestników przyjęcia. Prawda o tym, kto kryje się za maską, będzie szokująca.

Film “That’s a Wrap” czerpie z takich podgatunków jak kino stalk n’ slash, neo-giallo czy noir. Zobaczcie skąpany w neonowych kolorach, atrakcyjny dla oka zwiastun horroru z Ceriną Vincent.

Film ukaże się na platformach VOD dzięki Quiver Distribution już 23 sierpnia 2023. Za realizację “That’s a Wrap” odpowiadają wytwórne Neon Noir oraz Mezek Films. Reżyser Marcel Walz ma w swoim dorobku takie tytuły jak “Blood Feast”, “Pretty Boy” czy “Garden of Eden”. Był wyróżniany na licznych festiwalach kina grozy, między innymi Anaheim Internation FF czy Hollywood Blood Horror Festival.

W obsadzie horroru “That’s a Wrap” znajdują się Cerina Vincent, znany ze “Strasznego filmu” i “Ghost World” Dave Sheridan, Adam Bucci, Monique Parent, Robert Donovan, Gigi Gustin, Sarah French, Frederic von Anhalt, Joe Castro i Ben Kaplan.

Reżyser Marcel Walz przyznał, że inspiracją do nakręcenia “That’s a Wrap” były dla niego seria filmowa “Krzyk” Wesa Cravena oraz serial grozy “American Horror Story” Ryana Murphy’ego. Reżyser przyznaje, że jest gejem i w jego horrorze nie zabraknie wątków oraz postaci LGBTQ+.

Previous Article
Sok z żuka 2

Ortega i Ryder na pierwszych zdjęciach z planu "Soku z żuka 2"

Next Article
Deadpool 3 Hugh Jackman

Hugh Jackman jako Wolverine na pierwszym zdjęciu z "Deadpoola 3"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share