“That’s a Wrap” – zwiastun neonowego, metafikcyjnego slashera

That's a Wrap Zwiastun
That’s a Wrap Zwiastun filmu / Foto: Quiver Distr., Neon Noir, Bloody Disgusting

“That’s a Wrap” to tytuł nadchodzącego horroru typu slasher, którego gwiazdą jest Cerina Vincent – aktorka znana z takich produkcji jak “Śmiertelna gorączka”, “To nie jest kolejna komedia dla kretynów” czy “Wybryk natury”. Film grozy w reżyserii Marcela Walza doczeka się swojej premiery w przyszłym miesiącu – w międzyczasie w sieci pojawił się obiecujący zwiastun.

That’s a Wrap Zwiastun nowego horroru typu slasher

“That’s a Wrap” jest meta-horrorem w stylu “Krzyku” czy “Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon”. Bohaterami są aktorzy, którzy organizują imprezę na planie zdjęciowym filmu z okazji ukończenia nad nim prac. Na miejscu pojawia się też nieoczekiwany, nieproszony gość w stroju zabójcy, który zaczyna – zupełnie jak w filmie – mordować uczestników przyjęcia. Prawda o tym, kto kryje się za maską, będzie szokująca.

Film “That’s a Wrap” czerpie z takich podgatunków jak kino stalk n’ slash, neo-giallo czy noir. Zobaczcie skąpany w neonowych kolorach, atrakcyjny dla oka zwiastun horroru z Ceriną Vincent.

Film ukaże się na platformach VOD dzięki Quiver Distribution już 23 sierpnia 2023. Za realizację “That’s a Wrap” odpowiadają wytwórne Neon Noir oraz Mezek Films. Reżyser Marcel Walz ma w swoim dorobku takie tytuły jak “Blood Feast”, “Pretty Boy” czy “Garden of Eden”. Był wyróżniany na licznych festiwalach kina grozy, między innymi Anaheim Internation FF czy Hollywood Blood Horror Festival.

W obsadzie horroru “That’s a Wrap” znajdują się Cerina Vincent, znany ze “Strasznego filmu” i “Ghost World” Dave Sheridan, Adam Bucci, Monique Parent, Robert Donovan, Gigi Gustin, Sarah French, Frederic von Anhalt, Joe Castro i Ben Kaplan.

Reżyser Marcel Walz przyznał, że inspiracją do nakręcenia “That’s a Wrap” były dla niego seria filmowa “Krzyk” Wesa Cravena oraz serial grozy “American Horror Story” Ryana Murphy’ego. Reżyser przyznaje, że jest gejem i w jego horrorze nie zabraknie wątków oraz postaci LGBTQ+.

Previous Article
Sok z żuka 2

Ortega i Ryder na pierwszych zdjęciach z planu "Soku z żuka 2"

Next Article
Deadpool 3 Hugh Jackman

Hugh Jackman jako Wolverine na pierwszym zdjęciu z "Deadpoola 3"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share