“Pitbull” – najlepsze otwarcie dla polskiego filmu w kinach w całym 2021 roku

Pitbull box-office
Pitbull Box-office / Foto Prime Movies: Kino Świat

Patryk Vega zanotował kolejny ogromny sukces komercyjny. Hitem kinowym okazał się jego ostatni film – “Pitbull”, z Andrzejem Grabowskim w roli przodującej. Na swoim profilu w serwisie Instagram Vega zakomunikował, że cztery dni po premierze obraz został obejrzany przez setki tysięcy widzów.

Pitbull Box-office – wielki sukces kasowy

Na Instagramie Patryk Vega informuje, że “Pitbull” zaliczył najlepsze otwarcie w kinach w 2021 roku – żaden inny polski film nie odniósł tak miażdżącego sukcesu frekwencyjnego. Na nowy projekt kontrowersyjnego reżysera do sal kinowych udało się 227 709 widzów. Zainteresowanych na pewno jeszcze przybędzie, pomimo mocno mieszanych recenzji.

Post Vegi w serwisie Instagram skomentowali m.in.: Małgorzata Kożuchowska (“Gratulacje!”), Aneta Zając, Jan Blachowicz i Lena Moonlight. W filmie występują Andrzej Grabowski, Sebastian Dela, Jan Hrynkiewicz, Tomasz Dedek, Andrzej Młynarczyk, Adrian Kłos i Michał Zbroja.

“Pitbull” zaliczył lepsze otwarcie niż chociażby “Pętla” Vegi (z 2020 roku). Wynik komercyjny uwzględnia pokazy od czwartku, 11 listopada.

W filmie pojawia się wątek syna aspiranta sztabowego “Gebelsa” (Grabowski), który mierzy się z poważnymi kłopotami – może nawet zostać pozbawiony wolności i trafić za kratki. Ojciec zrobi wszystko, by tego uniknąć.

Previous Article
Marlowe Jessica Lange

Jessica Lange zagra w kryminale "Marlowe" wspólnie z Liamem Neesonem

Next Article
Halo zwiastun

Pierwszy zwiastun serialu "Halo", bazującego na kultowej serii gier komputerowych

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share