Filmy

„Something’s Wrong with Rose”: znamy obsadę nowej produkcji Paramount Players

Kal Penn, Kyle Gallner, Caitlin Stasey i Jessie T. Usher dołączyli do obsady filmu „Something’s Wrong with Rose”. Produkcja z gatunku grozy znajduje się na etapie przygotowań i ukaże się za sprawą Paramount Players.

Something’s Wrong with Rose Paramount ujawnia obsadę filmu

Odłam Paramount Pictures wyda film prawdopodobnie w przyszłym roku. To opowieść o walce z nadnaturalną siłą i własnymi demonami. Rolę główną otrzymała Sosie Bacon („Trzynaście powodów”).

Główną bohaterką filmu „Something’s Wrong with Rose” jest doktor psychiatrii, która uczestniczy w dziwacznym i traumatyzującym incydencie z udziałem pacjenta. Kobieta zaczyna doświadczać przerażających wizji – na domiar złego widzi je tylko ona. Jest przekonana, że złowroga siła upatrzyła ją sobie na swoją ofiarę.

Poza Bacon w horrorze wystąpią też Kal Penn („Clarice”), Kyle Gallner („Czerwony stan”), Jessie T. Usher, Caitlin Stasey, Gillian Zinser, Rob Morgan i Judy Reyes.

Reżyserem i scenarzystą „Something’s Wrong with Rose” jest Parker Finn. Film będzie bazował na jego krótkim metrażu „Laura Hasn’t Slept”, nagrodzonym podczas festiwalu South by Southwest.

Comments are closed.

Czytaj dalej

Więcej z:Filmy