“Something’s Wrong with Rose”: znamy obsadę nowej produkcji Paramount Players

Something's Wrong with Rose
Something’s Wrong with Rose – Kal Penn w obsadzie filmu / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Kal Penn, Kyle Gallner, Caitlin Stasey i Jessie T. Usher dołączyli do obsady filmu “Something’s Wrong with Rose”. Produkcja z gatunku grozy znajduje się na etapie przygotowań i ukaże się za sprawą Paramount Players.

Something’s Wrong with Rose Paramount ujawnia obsadę filmu

Odłam Paramount Pictures wyda film prawdopodobnie w przyszłym roku. To opowieść o walce z nadnaturalną siłą i własnymi demonami. Rolę główną otrzymała Sosie Bacon (“Trzynaście powodów”).

Główną bohaterką filmu “Something’s Wrong with Rose” jest doktor psychiatrii, która uczestniczy w dziwacznym i traumatyzującym incydencie z udziałem pacjenta. Kobieta zaczyna doświadczać przerażających wizji – na domiar złego widzi je tylko ona. Jest przekonana, że złowroga siła upatrzyła ją sobie na swoją ofiarę.

Poza Bacon w horrorze wystąpią też Kal Penn (“Clarice”), Kyle Gallner (“Czerwony stan”), Jessie T. Usher, Caitlin Stasey, Gillian Zinser, Rob Morgan i Judy Reyes.

Reżyserem i scenarzystą “Something’s Wrong with Rose” jest Parker Finn. Film będzie bazował na jego krótkim metrażu “Laura Hasn’t Slept”, nagrodzonym podczas festiwalu South by Southwest.

Previous Article
Single All the Way Netflix

"Single All the Way": Netflix przygotował świąteczną komedię romantyczną o gejowskiej miłości

Next Article
The Killer Tilda Swinton

Tilda Swinton u boku Fassbendera w nowym filmie Davida Finchera

Related Posts
Total
9
Share