Mocny i brutalny zwiastun filmu Marvela “Kraven the Hunter”

Kraven the Hunter Zwiastun
Kraven the Hunter Zwiastun filmu / Foto: Marvel, Sony, Columbia

Fani marvelowskich superprodukcji, szykujcie się na przebój tej jesieni. Już w październiku na ekranach kin pojawi się długo wyczekiwany “Kraven the Hunter” – w roli tytułowej Aaron Taylor-Johnson. W sieci zadebiutował właśnie krwawy i brutalny, red-bandowy trailer gorąco oczekiwanego filmu. Sami zobaczcie, czy warto go wypatrywać.

Artykuł przy współpracy z portalem scandinavia.com.pl

Kraven the Hunter Zwiastun filmu Marvela

“Kraven the Hunter” będzie filmem osadzonym w tym samym uniwersum, co produkcje o Człowieku-Pająku. Obraz o brutalnym myśliwym ma jednak różnić się od wersji komiksowej; niektórzy twierdzą wręcz, że ekranizacja bardzo rozzłości miłośników oryginału… Choć jest to produkcja fantasy, gwiazdor filmu Aaron Taylor-Johnson obiecał niedawno na CinemaConie, że będzie to “produkcja Marvela, która jest najmocniej osadzona w świecie rzeczywistym”.

Będzie to pierwsza koprodukcja studia Sony i Marvela, który otrzymała klasyfikację wiekową “R” od organizacji MPA (za sceny intensywnego rozlewu krwi i przemocy). Zwiastun “Kraven the Hunter” do obejrzenia poniżej.

W filmie poznamy genezę tytułowego łowcy, Kravena, a także przedstawiony zostanie jeden z jego zaciekłych przeciwników – Rhino. Sony wprowadzi widowisko na ekrany kin 6 października 2023. Reżyserem jest J.C. Chandor (“Rok przemocy”, “Potrójna granica”), a scenariusz napisali Art Marcum i Matt Holloway.

W oficjalnym oświadczeniu wytwórni czytamy, że “Kraven the Hunter” to “trzewna historia o początkach jednego z najbardziej ikonicznych złoczyńców Marvela”. Ariana DeBose gra w filmie Calypso, obsadę zasilają także Russell Crowe, Christopher Abbott, Levi Miller, Fred Hechinger i Alessandro Nivola. Ostatni z wymienionych gra postać innego z antybohaterów.

Film o Kravenie Łowcy (oryginalnie: Kraven the Hunter) szykowany jest od 2018 roku. Postać wprowadzona została do uniwersum Człowieka-Pająka/Petera Parkera w latach sześćdziesiątych, w piętnastym numerze komiksu “The Amazing Spider-Man”. Kraven to sowiecki myśliwy doskonale władający bronią palną. Jako łowca upolował już wszelkie dzikie zwierzęta, dlatego na jego celowniku pojawia się właśnie Spider-Man, który nie odda się bez walki. Upolowanie go staje się misją i osobistą obsesją Kravena.

Previous Article
Timothée Chalamet Najlepsze filmy

Timothée Chalamet – biografia aktora, najlepsze filmy

Next Article
Furioza 2

"Furioza" doczeka się dwóch sequeli na platformie Netflix

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share