“Sex Education”, sezon 4. – zwiastun ostatniej serii hitu Netfliksa

Sex Education Sezon 4 Zwiastun
Sex Education Sezon 4 Zwiastun / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

To będzie gorący wrzesień. Serwis Netflix zaprezentował fanom zwiastun nadchodzącego, 4. sezonu “Sex Education”. Licealny komediodramat brytyjskiej produkcji wróci z nową pulą odcinków, na które ostrzą sobie kły chyba wszyscy miłośnicy dowcipnych i pikantnych seriali. Zdążyliście zatęsknić za “Sex Education”? Na pewno! Sezon trzeci ukazał się przecież niespełna dwa lata temu.

Sex Education Sezon 4 Zwiastun wyczekiwanego serialu Netflixa

W zwiastunie nowej serii główny bohater, Otis Milburn (Asa Butterfield), staje przed grupą rówieśników w szkolnej auli i informuje dość bezpośrednio: “Większość wolnego czasu spędzam, myśląc o seksie. Żyję nim i nim oddycham. Wszystkiego, co wiem o seksie, nauczyłem się od mamy”. Matkę Otisa gra, oczywiście, niezastąpiona Gillian Anderson – niegdysiejsza gwiazda “Z archiwum X”. Kreacja terapeutki seksualnej przyniosła jej między innymi nominację do Gold Derby Award czy statuetki IGN.

Zobaczcie zabawny trailer 4. sezonu “Sex Education” Netfliksa.

Czwarty, finałowy sezon “Sex Education” ukaże się na Netfliksie 21 września 2023. W nowej serii Otis będzie usiłował otworzyć klinikę, w której ma udzielać porad jako terapeuta seksualny. Nie daleko pada jabłko od jabłoni. Tymczasem Maeve (Emma Mackey) przenosi się do Stanów Zjednoczonych, gdzie studiuje na prestiżowym Wallace University. Mackey występuje w 4. sezonie “Sex Education” u boku Dana Levy’ego, gwiazdy sitcomu “Schitt’s Creek”.

W nowych odcinkach pojawią się także Jode Turner-Smith, Gillian Anderson, Mimi Keene, George Robinson, Alistair Petrie, Samantha Spiro, Jim Howick, Rakhee Thrakrar, Daniel Ings, Thaddea Graham, Lisa McGrillis, Marie Reuther i Eshaan Akbar.

Twórcy zapowiadają nową serię: “Chcieliśmy stworzyć serial, który odpowie na pytania nastolatków o miłość, seks, przyjaźń oraz nasze ciała. To ma być serial, który pomoże młodzieży poczuć, że nie jest osamotniona. Jesteśmy zdumieni, widząc, jaką popularność ‘Sex Education’ zyskało na całym świecie. Pisanie scenariusza sezonu 4. było słodko-gorzkie. Trudno było podjąć decyzję o zamknięciu tej historii, ale podjęte w serialu wątki się krystalizują i dlatego przyszedł czas na ‘ukończenie tej szkoły’.”

Previous Article
Alien: Romulus

Ukończono zdjęcia do nowej części "Obcego". Kiedy premiera?

Next Article
Sok z żuka 2

Ortega i Ryder na pierwszych zdjęciach z planu "Soku z żuka 2"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share