Lady Gaga jako Harley Quinn na nowym zdjęciu z “Jokera 2”

Lady Gaga jako Harley Quinn
Lady Gaga jako Harley Quinn – “Joker 2” / Foto: Warner Bros., DC Studios, Village Roadshow, Bron Creative; Twitter

Długo czekaliśmy na ten moment i wreszcie nastąpił – studio Warner Bros. przedstawiło pierwsze zdjęcie z filmu “Joker: Folie à Deux”, przedstawiające Lady Gagę. Ekscentryczna wokalistka, grywająca czasem na dużym i mniejszym ekranie, występuje w sequelu jako Harley Quinn – doktor psychiatrii, zakochująca się w tytułowym Jokerze (Joaquin Phoenix).

Lady Gaga jako Harley Quinn – pierwsze zdjęcie artystki z Jokera 2

Choć internauci ekscytują się nowym zdjęciem z “Jokera 2”, nie brakuje też niewybrednych i złośliwych komentarzy. Tak oto na Twitterze przeczytać można między innymi: “Harley Quinn powinna być młoda i piękna”; “Margot Robbie zagrała to lepiej”; “tak długo czekaliśmy na jakieś zdjęcie, a otrzymaliśmy… coś takiego”. Przekonajcie się sami: czy Lady Gaga przypomina choć trochę Harley Quinn znaną ze swoich dotychczasowych wcieleń?

Pierwsze zdjęcie z Joaquinem Phoeniksem trafiło do sieci w grudniu minionego roku. Zdjęcia do kontynuacji wystartowały dwa miesiące temu – materiały kręcone są w Nowym Jorku i Los Angeles. Gotowy projekt ma ukazać się na ekranach kin w październiku przyszłego roku.

Phoenix wciela się, oczywiście, w Arthura Flecka alias Jokera – chorego umysłowo, ubogiego mężczyznę, który dokonuje serii zbrodni w przebraniu klauna. Rola w pierwszym “Jokerze” przyniosła mu Nagrodę Akademii Filmowej. Poza Phoeniksem w sequelu zobaczymy również: Zazie Beetz jako Sophie Dumon, Brendana Gleesona, Catherine Keener, Jacoba Loflanda oraz Harry’ego Lawteya.

W sequelu “Jokera” ma pojawić się wątek muzyczny; sugerowano nawet, że będzie to… musical. Ponoć w filmie pomieszane zostaną gatunki i style filmowe. Całość ma przypominać z jednej strony “Taksówkarza”, a z drugiej – “Króla komedii” (oba filmy nakręcił Scorsese; w obu gra Robert De Niro). Folie à deux – francuskojęzyczny zwrot z tytułu – odnosi się do terminu z zakresu psychiatrii i oznacza stan, w którym osoba przebywająca z chorym zaczyna bezkrytycznie oceniać jego paranoję. To tak zwany obłęd udzielony lub indukowany.

Film reżyseruje Todd Phillips (“Joker”, “Kac Vegas”, “Old School: Niezaliczona”).

Previous Article
Dzieci kukurydzy 2023 Zwiastun

"Dzieci kukurydzy" wróciły. Zobacz zwiastun nowej odsłony serii

Next Article
Harrison Ford

Harrison Ford zagra prezydenta USA w nowym "Kapitanie Ameryce"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share