Harrison Ford zagra prezydenta USA w nowym “Kapitanie Ameryce”

Harrison Ford
Harrison Ford zagra prezydenta USA / Foto: Wikimedia Comm.

Prezes Marvel Studios Kevin Feige ujawnił zaskakujące plany na nadchodzącą część serii “Kapitan Ameryka”. Wiadomo, że w filmie wystąpi czterokrotnie nominowany do Złotych Globów Harrison Ford – wcieli się w Thaddeusa Rossa. Mamy nowe wieści na temat fabuły filmu.

Harrison Ford gwiazdą nowego filmu Marvela. Zagra prezydenta USA

O tym, że Harrison Ford zagra generała Thaddeusa “Thunderbolta” Rossa wiemy już od kilku miesięcy. Gwiazdor przejmie tę rolę po Williamcie Hurcie. Hurt, który zmarł w marcu 2022 roku, wcielił się w Rossa w “Czarnej Wdowie” (2021), “Avengers: Koniec gry” (2019), “Avengers: Wojna bez granic” (2018), “Kapitanie Ameryka: Wojnie bohaterów” (2016) oraz “Incredible Hulk” (2008). Wcześniej był Sekretarzem Stanu. Jak zostanie przedstawiony teraz? Na to pytanie odpowiada Kevin Feige:

— To będzie ważny film dla Thaddeusa Rossa. Zostanie bowiem Prezydentem Stanów Zjednoczonych. Mając na planie Harrisona Forda, myślisz o filmie “Air Force One” czy o starciu z prezydentem w “Stanie zagrożenia”. Pojawi się pewna dynamika między Prezydentem Rossem a Samem Wilsonem. Mają oni wspólną historię, ale w tym filmie dynamika między Rossem a Kapitanem Ameryką będzie niesamowita.

W superprodukcji “Captain America: New World Order” rolę Sama Wilsona gra Anthony Mackie – to on otrzyma tarczę tytułowego bohatera. Premiera widowiska jest zaplanowana na 3 maja 2024 roku, a obsadę zasilają także Tim Blake Nelson (jako Samuel Sterns), Danny Ramirez (Falcon), Shira Haas, Xosha Roquemore i Carl Lumbly.

Film reżyseruje Julius Onah (“Paradoks Cloverfield”), a scenariusz to dzieło Malcolma Spellmana i Dalan Mussona. Feige produkuje film razem z Nate’em Moore’em (“Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”). Feige zapowiedział, że Ford jest dumny, że przyjął tę rolę. “On jest niestrudzony, jeśli chodzi o kolejne projekty filmowe”, dodaje prezes Marvel Studios. Jeszcze w tym roku zobaczymy Harrisona Forda w piątej odsłonie serii “Indiana Jones”.

Prace na planie filmowym “Captain America: New World Order” mają wystartować wkrótce, prawdopodobnie w drugim kwartale 2023 roku.

Previous Article
Lady Gaga jako Harley Quinn

Lady Gaga jako Harley Quinn na nowym zdjęciu z "Jokera 2"

Next Article
Extrapolations Zwiastun

"Extrapolations" - zwiastun serialu ze Streep, Schwimmerem i Maguire'em

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share