Czy Lady Gaga zagra w 2. sezonie “Wednesday” Netfliksa?

Lady Gaga w 2. sezonie Wednesday
Lady Gaga w 2. sezonie Wednesday? / Foto: Wikimedia Commons

Kilka tygodni temu w sieci pojawiło się viralowe wideo. Popularna scena taneczna z serialu Netfliksa “Wednesday” nabrała jeszcze większego wiatru w żagle, gdy stała się trendem na TikToku. Z tego powodu pojawiły się plotki: Lady Gaga, której kawałek wykorzystano w viralu, wystąpi w 2. sezonie serialu? Jenna Ortega wierzy, że to możliwe.

Lady Gaga w 2. sezonie Wednesday?

Do sceny tanecznej podłożono piosenkę “Bloody Mary” z repertuaru Gagi (zastępując “Goo Goo Muck” zespołu The Cramps). Nagranie Lady Gagi ukazało się oryginalnie ponad dekadę temu, jednak dopiero teraz zaczyna “szaleć” na listach przebojów. “Bloody Mary” trafiła właśnie na prestiżowe notowanie Billboard Hot 100, pojawiając się na miejscu sześćdziesiątym ósmym. W międzyczasie electropopowy hit zajął miejsca w Top 10 list w Grecji, Czechach czy na Litwie, a także uplasował się na pozycji 22. listy UK Singles Chart.

Popularność singla zostanie spożytkowana w drugim sezonie “Wednesday”, w którym prawdopodobnie zagra Lady Gaga. Piosenkarka i okazjonalna aktorka (“Narodziny gwiazdy”, “Dom Gucci”) ma już na koncie występy serialowe. Pojawiała się w sezonach “American Horror Story” Ryana Murphy’ego. W rozmowie z portalem “Variety” Jenna Ortega powiedziała, że Netflix “z wielką przyjemnością obsadziłby Gagę w 2. serii”.

Na razie nie wiadomo, czy faktycznie są takie plany. Ortega wciela się w “Wednesday” w rolę tytułową. Niedawno serial giganta streamingowego został przedłużony na nowy sezon.

“To śmieszne. Dawno temu współpracowałam ze stylistą fryzur, który pracował też dla Gagi, a poza tym byłam na jej koncercie. Ten stylista namówił Gagę, by sama nakręciła filmik taneczny do ‘Bloody Mary’. Gaga dowiedziała się, że jestem jej fanką (…)”, powiedziała Ortefa w rozmowie z “Variety”.

O nadchodzącym, drugim sezonie “Wednesday” Ortega wypowiada się następująco: “Na razie nic nie wiem (o drugim sezonie – przyp.). Jako aktorka robię to, co mam zrobić. Czekam na dalsze wieści! Myślę, że na razie trwają poszukiwania scenarzystów.”

Serial wciąż utrzymuje się na liście Top 10 najchętniej streamowanych odcinkowych produkcji Netfliksa i w Polsce, i za granicą.

Gagę zobaczymy w przyszłości w filmie “Joker: Folie à Deux”, który ma ukazać się jesienią 2024 roku. Gra w nim również Joaquin Phoenix.

Previous Article
Denzel Washington Najlepsze filmy

Denzel Washington – biografia aktora, najlepsze filmy

Next Article
Najlepsze slashery

Top 10: Najlepsze slashery

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share