Debra Messing żoną Roberta De Niro w filmie “Wise Guys”

Wise Guys Debra Messing
Wise Guys Debra Messing w obsadzie filmu z De Niro / Foto: instagram.com/therealdebramessing

Debra Messing – gwiazda uznanego przez krytyków i uwielbianego przez widzów sitcomu “Will i Grace” – dołącza do obsady nowego filmu z Robertem De Niro. Mowa o dramacie gangsterskim pt. “Wise Guys”, w którym aktorka będzie ekranową małżonką tego ikonicznego gwiazdora.

Wise Guys Debra Messing wystąpi z De Niro w gangsterskim dramacie

Debra Messing pojawiła się niedawno w komedii romantycznej “Bros”, u boku Billy’ego Eichnera. Jest to pierwszy mainstreamowy film tego gatunku, którego bohaterami są dwaj zakochani w sobie mężczyźni. “Wise Guys” będą z kolei gangsterskim dramatem z akcją osadzoną w połowie minionego stulecia. Bohaterami będą Vito Genovese i Frank Costello – Amerykanie włoskiego pochodzenia, którzy są głowami dwóch rodzin zajmujących się kryminalnymi przekrętami. Pierwszy z panów próbował w przeszłości zabić drugiego, jednak nie dopiął swego. Costello postanowił wycofać się z szeregów mafii. Film opowie o nieustannej rywalizacji między gangsterami, a obie te role ma zagrać Robert De Niro.

Messing wystąpi jako wierna małżonka Franka Costello, Bobbie. Na razie nie ujawniono żadnych innych członków obsady aktorskiej. Reżyserią filmu zajmie się Barry Levinson, twórca “Rain Mana” i “Smaku wolności”. Scenariusz przygotował Nicholas Pileggi, nominowany do Oscara za skrypt do innego gangsterskiego dzieła – “Chłopców z ferajny”. Był on też producentem “Irlandczyka” i “American Gangster”.

Producentem “Wise Guys” jest Irwin Winkler. Nie wybrano jeszcze daty premiery filmu.

Debra Messing pojawiła się niedawno w filmie “13: Musical” wspólnie z Rheą Perlman, Eli’em Goldenem i Peterem Hermannem, a wcześniej widzieliśmy ją w hitowym thrillerze kryminalnym “Searching”, w nowej wersji “Dirty Dancing” z 2017 roku czy w serialu “Tajemnice Laury”. Za rolę w “Willu i Grace” nagrodzono ją statuetką Emmy oraz siedmiokrotnie nominowano do Złotego Globu.

Previous Article
Mumia 4 Brendan Fraser

Brendan Fraser o powrocie do serii "Mumia": "Nie wykluczam tego"

Next Article
Paradise City Zwiastun

Willis ściga Travoltę w zwiastunie kryminału "Paradise City"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share