Znamy obsadę nowego filmu Guya Ritchie’ego. Plejada gwiazd!

The Ministry of Ungentlemanly Warfare Obsada
The Ministry of Ungentlemanly Warfare Obsada ujawniona / Foto: Wikimedia Commons; Monolith Films

Trudno o bardziej gwiazdorską obsadę. Cavill, Elwes, Fiennes Tiffin – wymieniajcie kogo chcecie, a prawdopodobnie zagra on w nowym filmie Guya Ritchie’ego. Twórca “Przekrętu” i “Dżentelmenów” planuje wrócić z kolejną fabułą i niebawem wystartują zdjęcia na planie. Znamy obsadę projektu “The Ministry of Ungentlemanly Warfare”. Tylu gwiazd w jednym filmie nie widzieliśmy już dawno.

The Ministry of Ungentlemanly Warfare Obsada ujawniona. Same gwiazdy!

Od pewnego czasu wiadomo, że Guy Ritchie zaprosił do współpracy dwóch aktorów. Są to były ekranowy Wiedźmin Henry Cavill i Eiza González (znana z “Baby Drivera”). Właśnie ujawniono, jacy inni wykonawcy zasilają obsadę. W filmie “The Ministry of Ungentlemanly Warfare” wystąpią: gwiazdor “Piły” i “Zauroczenia” Cary Elwes, znany z serialu “Reacher” Alan Ritchson, gwiazdor młodzieżowej serii “After” Hero Fiennes Tiffin, a także Til Schweiger (“Bękarty wojny”), Alex Pettyfer (“Magic Mike”), Henry Golding (“Zwyczajna przysługa”), Babs Olusanmokun (“Czarne lustro”) i Henry Zaga (“Poza wszechświat”).

Olusanmokun wystąpił już w filmie “Jeden gniewny człowiek” Ritchie’ego, a Golding – w “Dżentelmenach”, oczywiście również tego reżysera. Ritchie napisał scenariusz filmu wspólnie z Arashem Amelem. Producentami są Jerry Bruckheimer, Ivan Atkinson, John Friedberg i Chad Oman.

Zdjęcia do filmu “The Ministry of Ungentlemanly Warfare” wystartują 13 lutego na terenie Turcji. Film będzie dział się w czasie II wojny światowej i opowie o tajnej grupie powołanej przez Winstona Churchilla. Jej członkowie to kryminaliści mający walczyć z nazistami w Europie i Afryce.

Reżyserską filmografię Guya Ritchie’ego zamyka komedia kryminalna “Gra fortuny” – w obsadzie między innymi Jason Statham, Aubrey Plaza, Hugh Grant, Josh Hartnett i wspomniany już Cary Elwes. Obraz ukazał się w kinach 13 stycznia.

Previous Article
The Perfect Nanny Nicole Kidman

Nicole Kidman zagra w serialu HBO o obłąkanej niani

Next Article
Fallout Devon Sawa

Devon Sawa i Kate Bosworth gwiazdami apokaliptycznego thrillera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share