Henry Cavill jednak pożegna się z peleryną. Gunn szykuje inny film o Supermanie

Henry Cavill nie powróci jako Superman
Henry Cavill nie powróci jako Superman / Foto: Warner Bros., DC Entertainment, Legendary Pictures

Henry Cavill jednak nie powróci w ikonicznej roli Supermana. James Gunn wyjawił, że ruszają prace nad alternatywnym projektem, którego bohaterem będzie Clark Kent, i w obsadzie nie znalazło się miejsce dla Cavilla. Co wiemy o tym zupełnie nowym przedsięwzięciu DC?

Henry Cavill nie powróci jako Superman. Przykra wiadomość dla fanów gwiazdora

Będzie to pierwszy film o Supermanie od czasu, gdy kierownikami DC Studios stali się James Gunn i Peter Safran. W planach jest realizacja widowiska o młodym Supermanie; możliwe, że projekt będzie nosił cechy kina inicjacyjnego (coming-of-age movie). Z oczywistych względów Henry Cavill nie mógłby więc powrócić w roli Clarka Kenta, która według wielu fanów jest dla niego emblematyczna.

Akcja będzie osadzona w Smallville. Scenariusz filmu przygotowuje Gunn; najprawdopodobniej znajduje się on w fazie wstępnej preprodukcji. Cavill zrezygnował z występu w netfliksowym “Wiedźminie” i wielu fanów spekulowało, że właśnie z racji powrotu do DCEU. Teraz okazuje się, że ów powrót nie nastąpi. Na otarcie łez pozostaje jego rola cameo w “Black Adamie” z Dwayne’em Johnsonem.

Gunn niedawno potwierdził też, że choć Ben Affleck nie powróci jako Batman, to zostanie zatrudniony przez DC Studios do reżyserii nowego projektu wytwórni. Cavilla zobaczymy wkrótce w filmie akcji “Argylle” wspólnie z Catherine O’Harą, Johnem Ceną i Bryanem Cranstonem (premiera prawdopodobnie w drugiej połowie 2023 r.). Ma to być start nowej, szpiegowskiej trylogii.

Previous Article
Ben Affleck wyreżyseruje film DC

Ben Affleck reżyserem nowego filmu z kanonu DCEU?

Next Article
Wikingowie: Walhalla Dorociński

"Wikingowie: Walhalla" - zwiastun sezonu 2., a w nim Dorociński w znaczącej roli

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share